Lieke Martens onder vuur: "Dat is echt niet altijd makkelijk"

Lieke Martens baalt in de wedstrijd tegen Spanje
Lieke Martens baalt in de wedstrijd tegen Spanje Foto: © BSR Agency

Lieke Martens kreeg het na de nederlagen tegen Spanje en Duitsland zwaar te verduren. De aanvalster kreeg bakken vol kritiek over haar heen. Kika van Es, haar voormalig ploeggenoot en goede vriendin van Martens, valt dat ook op en vindt het moeilijk.

De verwachtingen rondom Martens zijn volgens Van Es 'enorm hoog'. "Ze is de beste speelster van de wereld geworden, natuurlijk zijn dan alle ogen op jou gericht. Dat is echt niet altijd makkelijk. Met successen gaat het niet over Lieke Martens, maar als het minder gaat, dan gaat het er wel over", merkt de oud-international op in het ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie.

Van Es vindt dat soms wel lastig, zo geeft ze toe. "Uiteraard mag je wel kritiek hebben, iedereen mag er van vinden wat 'ie vindt. Maar kijkend naar de data, naar het spel, is er gewoon niet heel veel op aan te merken. Daar moeten we ook een beetje naar proberen te kijken", is haar boodschap.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
25/01
AZ W
14:00
Feyenoord V
za
25/01
ADO Den Haag V
16:30
PSV V
za
25/01
Excelsior Rotterdam W
16:30
Telstar W
zo
26/01
SC Heerenveen V
12:15
Fortuna Sittard W
zo
26/01
Utrecht W
12:15
FC Twente V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV V 12 29 31
2 Ajax V 12 22 31
3 Utrecht W 12 18 28
4 FC Twente V 11 13 26
5 Feyenoord V 12 16 23
6 AZ W 12 3 17
7 ADO Den Haag V 11 -6 9
Bekijk de hele stand