Lemey: "Vertrouwen dat ik was kwijtgeraakt, heb ik teruggevonden"

Diede Lemey
Diede Lemey Foto: © BSR Agency

Diede Lemey is dit seizoen de nummer één onder de lat bij FC Twente. De doelvrouw tekende afgelopen winter in Enschede, na een halfjaar bij Werder Bremen.

Bij de Duitse ploeg zat ze vooral op de bank. In het eerste halfjaar bij FC Twente had Lemey Daniëlle de Jong nog voor zich. "Bij al mijn vorige clubs was ik eerste keeper. Dan is het best lastig als je op de bank terechtkomt. Daar ben ik geen keeper voor geworden", is de Belgische eerlijk tegenover Tubantia.

"Tegelijkertijd bood het ook kansen. Waar je als eerste keeper van wedstrijd naar wedstrijd leeft, kon ik me nu focussen op het verbeteren van mijn zwakke punten en werken aan mijn kracht", zo klinkt het.

De Jong vertrok afgelopen zomer naar Juventus, waarna Lemey het vertrouwen kreeg van Corina Dekker. "Aan het eind van de voorbereiding kreeg ik van trainer Corina Dekker te horen dat ik dit seizoen de eerste keuze ben. Na een jaar in mezelf geïnvesteerd te hebben, voelt dat als een mooie stap. Het vertrouwen dat ik was kwijtgeraakt, heb ik weer teruggevonden", aldus Lemey.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
16/11
ADO Den Haag V
12:15
HERA
zo
16/11
NAC Breda W
16:45
Excelsior Rotterdam W
zo
16/11
SC Heerenveen V
16:45
PEC Zwolle V
zo
16/11
Utrecht W
16:45
AZ W
zo
23/11
PSV V
12:15
SC Heerenveen V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 7 19 19
2 FC Twente V 6 18 16
3 Feyenoord V 6 12 15
4 PSV V 7 10 15
5 PEC Zwolle V 6 3 12
6 Utrecht W 6 3 10
7 AZ W 6 -2 8
Bekijk de hele stand