Kop maakte transfer ook met het oog op Oranje: "Uiteindelijk goed"

Lize Kop bij Tottenham Hotspur
Lize Kop bij Tottenham Hotspur Foto: © BSR Agency

Lize Kop maakte vorige week de overstap naar Tottenham Hotspur. Die transfer maakte de doelvrouw ook met het oog op de OranjeLeeuwinnen, zo vertelt Kop in het ESPN-programma Tekengeld.

Bij haar oude ploeg, Leicester City, kwam Kop nauwelijks aan de bak. "Dan kun je moeilijk een concurrentiestrijd (bij Oranje, red.) aangaan. Je moet op het veld laten zien wat je waard bent", geeft de Oranje-international aan. "Tottenham is ten eerste een grotere club. Ik weet dat ik als nummer één gehaald word. Ik wil lekker gaan spelen. Natuurlijk is dat uiteindelijk goed voor het Nederlands elftal."

"We hebben gewoon goede keepers nu in Nederland. Om daarbij te blijven en de concurrentiestrijd aan te gaan, moet ik gewoon minuten maken", zegt Kop, die de afgelopen periode vaak tweede keuze was achter Daphne van Domselaar. "Ik kijk heel erg uit naar het EK deze zomer in Zwitserland. Ik hoop dat ik daar ook kan gaan spelen en uiteindelijk nummer één kan worden. Maar eerst hier (bij Tottenham, red.) gaan spelen, dan zie ik wel hoe het gaat."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
26/03
SC Heerenveen V
19:00
AZ W
za
29/03
AZ W
14:00
PSV V
za
29/03
Excelsior Rotterdam W
16:30
FC Twente V
za
29/03
Feyenoord V
16:30
Fortuna Sittard W
zo
30/03
Telstar W
12:15
Utrecht W
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV V 18 36 45
2 FC Twente V 18 33 45
3 Ajax V 18 31 44
4 Feyenoord V 18 22 35
5 Utrecht W 18 14 30
6 AZ W 17 8 29
7 ADO Den Haag V 18 -16 16
Bekijk de hele stand