KNVB voert meerdere wedstrijdwijzigingen door: "Zo ingericht"

Joni Paliama (FC Utrecht) in duel met Rose Ivens (FC Twente)
Joni Paliama (FC Utrecht) in duel met Rose Ivens (FC Twente) Foto: © BSR Agency

Het speelschema van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie is op enkele punten aangepast. Deze wijzigingen zijn doorgevoerd in verband met interlands van het Nederlands mannenelftal.

"Tijdens interlandweekenden bij de mannen wordt het programma van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie zo ingericht dat er meer ruimte ontstaat voor zichtbaarheid, media-aandacht en publieke belangstelling voor de hoogste vrouwencompetitie", aldus de KNVB.

De wedstrijd tussen AZ en Telstar wordt verplaatst naar zondag 7 september om 14:30 uur (in plaats van 16:45 uur). Deze wijziging houdt verband met de wedstrijd van het Nederlands mannenelftal, dat diezelfde dag om 18:00 uur speelt tegen Litouwen.

Ook in het weekend van 11 en 12 oktober zijn er enkele aanpassingen in het programma, omdat de mannen van Oranje om 18:00 uur spelen tegen Finland:

  • Zaterdag 11 oktober (16:30 uur): Ajax – Excelsior (was 14:00 uur)
  • Zondag 12 oktober (12:15 uur): AZ – Feyenoord (was 16:45 uur)
  • Zondag 12 oktober (14:30 uur): FC Twente – FC Utrecht (was zaterdag 11 oktober, 14:00 uur)
  • Zondag 12 oktober, 14:30 uur: sc Heerenveen – Telstar (was 16:45 uur)
Lees meer:
0 reacties