Kika van Es blikt terug: "Dat ging heel vaak door mijn hoofd"

Kika van Es bij de OranjeLeeuwinnen
Kika van Es bij de OranjeLeeuwinnen Foto: © Orange Pictures

In 2017 won Kika van Es met de OranjeLeeuwinnen het EK. Nadat ze het WK in 2015 moest missen door een zware blessure was ze zeer huiverig voor nieuw onraad.

Tijdens het Europese kampioenschap dacht ze nog vaak terug aan dat moment. "Ja, die blessure ging heel vaak door mijn hoofd", vertelt ze bij Fresia & Milan Parkeren de Bus. "Je bent gewoon zo dankbaar dat je nog op het veld mag staan. Ook nog onder Sarina (Wiegman red.), die ervoor koos om mij als linksback te gebruiken. Dat pakte goed uit."

"Dat we zoiets moois zouden neerzetten, en dat ik daar onderdeel van was, kun je bijna niet bevatten", vervolgt Van Es. "Na zo'n periode is dat echt geweldig. Dat ga je nooit meer vergeten."

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Kijk jij ook alweer uit naar het voetbalweekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in en krijg maar liefst vijf GRATIS (!) weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
vr
6/10
AZ W
19:30
Fortuna Sittard W
vr
6/10
Excelsior Rotterdam W
19:30
FC Twente V
vr
6/10
PEC Zwolle V
19:30
PSV V
za
7/10
Feyenoord V
14:00
Ajax V
zo
8/10
SC Heerenveen V
12:15
ADO Den Haag V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Fortuna Sittard W 3 9 9
2 Utrecht W 3 4 9
3 PSV V 3 9 7
4 FC Twente V 2 9 6
5 Ajax V 2 2 4
6 AZ W 3 -3 4
7 PEC Zwolle V 3 -2 3
Bekijk de hele stand