Jonker wijst: "Doet me denken aan een jongere Edwin van der Sar"

Andries Jonker
Andries Jonker Foto: © Orange Pictures

Daphne van Domselaar moest vorig jaar op het EK in Engeland opeens invallen toen Sari van Veenendaal geblesseerd raakte. De doelvrouw van FC Twente stond op en is sindsdien eigenlijk niet meer weg te denken onder de lat bij de OranjeLeeuwinnen.

Bondscoach Andries Jonker is in Helden ook vol lof over zijn pupil. "Altijd als ik haar zie, moet ik aan de jongere Edwin van der Sar denken. Die zei ook nooit zoveel, maar als hij wat zei, werd er geluisterd", weet Jonker. "Hij was heel jong, waanzinnig talentvol en ambitieus. Daphne is dat ook. Ik weet zeker dat zij het heel ver gaat schoppen", voorspelt de bondscoach.

In de eerdere interlandperiode vertelde Jonker haar dat ze voortaan eerste keepster is bij de nationale ploeg. "Dat zag ze niet aankomen", aldus Jonker. De pas 23-jarige keepster nam het vorige maand met Oranje op tegen Oostenrijk. De eerste wedstrijd werd met 2-1 verloren, maar daarna wonnen de Leeuwinnen met 4-0. In april staan wedstrijden tegen Polen en Duitsland op het programma.

Nederlands elftal

Nederland wint voor 100 (!) keer je inzet!

Het Nederlands elftal verloor vrijdag kansloos van Frankrijk, maar maandag moet het tegen Gibraltar een makkie worden. Weet Oranje van de voetbaldwerg te winnen in Rotterdam? Als nieuwe speler bij BetCity krijg je maar liefst bij een zege van Nederland! Schrijf je hier in claim de Odds Boost!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
di
28/03
PEC Zwolle V
17:00
PSV V
vr
31/03
VV Alkmaar W
19:30
PEC Zwolle V
vr
31/03
Feyenoord V
19:30
PSV V
vr
31/03
SC Heerenveen V
19:30
Ajax V
vr
31/03
Telstar W
19:30
Fortuna Sittard W
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 FC Twente V 16 71 45
2 Ajax V 16 42 43
3 Fortuna Sittard W 17 17 32
4 ADO Den Haag V 16 19 26
5 PSV V 15 10 25
6 Feyenoord V 16 -4 22
7 PEC Zwolle V 15 -9 19
Bekijk de hele stand