Jonker: "Weet dat ik vaak wordt genoemd als nieuwe bondscoach"

Andries Jonker
Andries Jonker Foto: © Pro Shots

Na het ontslag van Mark Parsons is de KNVB op zoek naar een nieuwe bondscoach voor de OranjeLeeuwinnen. Meerdere namen zijn inmiddels de revue gepasseerd.

Zo wordt de naam van Andries Jonker wederom genoemd. Vorig jaar werd hij al benaderd om Sarina Wiegman op te volgen, maar toen bedankte hij. De voormalig oefenmeester van onder meer Telstar en VfL Wolfsburg heeft al ervaring bij de Leeuwinnen.

In 2001 stond hij al even aan het roer bij de Oranjevrouwen. Jonker maakt er daarnaast geen geheim van dat hij het vrouwenvoetbal volgt en het leuk vindt om met vrouwen te werken. "Ik weet dat ik vaak wordt genoemd als nieuwe bondscoach, maar ik heb er niets op te zeggen", laat hij weten aan NU.nl.

Oud-international Leonne Stentler ziet in Jonker wel een potentiële bondscoach: "Hij heeft de sport persoonlijk laten groeien en snapt hoe je met vrouwenteams moet werken", geeft de voormalig OranjeLeeuwin aan.

"Tegelijkertijd heeft hij ook zijn sporen in het mannenvoetbal verdiend. Hij heeft een heel interessant profiel", besluit Stentler.

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Kijk jij ook alweer uit naar het voetbalweekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in en krijg maar liefst vijf GRATIS (!) weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/12
PSV V
14:00
Ajax V
za
9/12
Feyenoord V
16:30
ADO Den Haag V
zo
10/12
Excelsior Rotterdam W
12:15
SC Heerenveen V
zo
10/12
Utrecht W
12:15
Fortuna Sittard W
zo
10/12
Telstar W
12:15
PEC Zwolle V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 FC Twente V 8 20 24
2 Fortuna Sittard W 9 14 19
3 Ajax V 8 12 19
4 PSV V 10 13 17
5 Utrecht W 10 -4 17
6 PEC Zwolle V 9 3 16
7 ADO Den Haag V 9 4 12
Bekijk de hele stand