Jan de Hoon vindt nieuwe klus na vertrek bij degradant NAC Breda

Jan de Hoon
Jan de Hoon Foto: © BSR Agency

Jan de Hoon en Rick de Rooij hebben een nieuwe rol gekregen binnen de jeugdopleiding van Willem II. De Hoon, die afgelopen seizoen nog trainer was van NAC Breda, gaat in Tilburg aan de slag als trainer van Willem II Onder 16 en wordt daarnaast coördinator van het ontwikkelplan. De Rooij, die eerder actief was als coach bij PSV, is de nieuwe Hoofd Jeugdopleiding.

Voor De Rooij wordt het zijn eerste volledige seizoen in Tilburg. Hij trad enkele maanden geleden al in dienst bij Willem II en krijgt nu de verantwoordelijkheid over de jeugdopleiding. Daarnaast wordt hij coördinator van het profplan, waaronder Willem II Onder 21 en Onder 19 vallen.

Ook De Hoon krijgt een belangrijke positie binnen de opleiding. De voormalig trainer van NAC Breda neemt Willem II Onder 16 onder zijn hoede en wordt tegelijkertijd coördinator van het ontwikkelplan. Daarmee is hij verantwoordelijk voor de teams van Onder 17 tot en met Onder 14.

In zijn rol als coördinator moet De Hoon samen met De Rooij en Ruben Paulusse, die het basisplan voor Onder 13 tot en met Onder 10 bewaakt, zorgen voor een duidelijke rode draad binnen de jeugdopleiding. De drie houden zich onder meer bezig met de verdere ontwikkeling van de speelwijze en de inhoud van de trainingsprogramma's.

Willem II heeft richting het nieuwe seizoen op meerdere plekken wijzigingen doorgevoerd binnen de technische staf. Bij Onder 19, Onder 16, Onder 14, Onder 13, Onder 12 en Onder 10 zijn nieuwe trainers en stafleden aangesteld. Tegelijkertijd blijft een groot aantal vertrouwde gezichten aan de club verbonden.

De Tilburgers willen vanuit één gezamenlijke voetbalvisie verder bouwen aan de ontwikkeling van de jeugdspelers, zowel op voetbaltechnisch als persoonlijk vlak. Met De Rooij als Hoofd Jeugdopleiding en De Hoon als een van de coördinatoren krijgen twee trainers met ervaring binnen het vrouwenvoetbal daarin een prominente rol.

Lees meer:
0 reacties