Isa Dekker nu actief bij Belgische kampioen: "Een stap omhoog"

Isa Dekker in actie namens OH Leuven
Isa Dekker in actie namens OH Leuven Foto: © BSR Agency

Isa Dekker is sinds deze zomer speelster van OH Leuven. De aanvalster kwam over van Fortuna Sittard, dat stopte met het vrouwenvoetbal. 

"Jammer dat het zo abrupt stopte", blikt Dekker daarop terug in gesprek met het Noordhollands Dagblad. "We hoorden het een paar uur voor het nieuws naar buiten gebracht werd. Tja, wat doe je dan? Ik belde met mijn management. Samen zochten we naar een oplossing. En die lag hier, in Leuven."

De ploeg kroonde zich afgelopen seizoen voor het eerst tot kampioen van België. Dekker was aanwezig bij de beslissende ontmoeting tegen RSC Anderlecht. "De contacten waren al gelegd. Vanuit Sittard is het maar een uurtje rijden naar Leuven. Ik wilde proeven en voelen hoe de sfeer in het team was. Maar ik wilde ook ervaren hoe het contact met de fans was, hoe het team speelde en wat voor type speelsters de ploeg in huis had."

Dekker heeft het goed naar haar zin in België: "Voor mij is het allemaal goed gekomen. Ik zie OHL echt als een stap omhoog. De eerste trainingen waren lastig, want het tempo lag flink hoger dan ik gewend was. Maar de groep heeft mij goed opgevangen, daar ben ik echt heel blij mee."

Lees meer:
0 reacties