Hoofdklasse B Zondag

1 24 september 2017
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.30 uur Rigtersbleek sc ‘t Zand 0-2
14.30 uur SVO Fortuna’54 FC Gelre 2-1
14.00 uur Eldenia Trekvogels 4-0
14.30 uur Nuenen Prinses Irene 1-3
14.30 uur Bavel Buitenveldert VR2 1-0
2 1 oktober 2017
Aanvang Thuis Uit Uitslag
11.45 uur Prinses Irene Eldenia 1-2
14.30 uur Buitenveldert VR2 SVO Fortuna’54 0-1
14.30 uur Woezik Rigtersbleek 3-3
14.30 uur sc ‘t Zand Nuenen 4-0
12.00 uur Trekvogels Bavel 0-5
14.30 uur FC Gelre sv Venray 6-2
3 8 oktober 2017
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur sv Venray Trekvogels 1-4
12.30 uur Rigtersbleek Nuenen 6-1
14.30 uur Eldenia Bavel 1-3
14.00 uur SVO Fortuna’54 Prinses Irene 1-0
14.30 uur Woezik FC Gelre 4-0
14.30 uur sc ‘t Zand Buitenveldert VR2 4-0
4 15 oktober 2017
Aanvang Thuis Uit Uitslag
11.45 uur Prinses Irene Rigtersbleek 1-3
14.30 uur Nuenen Eldenia 0-3
14.30 uur Bavel SVO Fortuna’54 2-2
14.30 uur Buitenveldert VR2 sv Venray 3-3
14.30 uur Trekvogels Woezik 1-1
14.30 uur FC Gelre sc ‘t Zand 0-1
5 29 oktober 2017
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur sv Venray Nuenen klik hier
12.30 uur Rigtersbleek Bavel 0-0
14.30 uur SVO Fortuna’54 Eldenia 6-2
14.30 uur Woezik Buitenveldert VR2 4-1
14.30 uur sc ‘t Zand Prinses Irene 5-0
14.30 uur FC Gelre Trekvogels 3-3
6 5 november 2017
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur Prinses Irene sv Venray 3-2
14.00 uur Eldenia Rigtersbleek 6-3
14.30 uur Nuenen SVO Fortuna’54 0-2
14.30 uur Bavel Woezik 0-1
14.30 uur Buitenveldert VR2 FC Gelre 2-2
14.30 uur Trekvogels sc ‘t Zand 0-2
7 12 november 2017
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur Prinses Irene Woezik 2-3
12.30 uur Rigtersbleek Buitenveldert VR2 2-2
14.00 uur Eldenia FC Gelre 3-2
14.30 uur SVO Fortuna’54 Trekvogels 5-2
14.30 uur Nuenen Bavel 1-4
14.30 uur sc ‘t Zand sv Venray 3-1
8 19 november 2017
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur sv Venray SVO Fortuna’54 1-1
14.30 uur Bavel Prinses Irene 2-3
14.30 uur Buitenveldert VR2 Eldenia 0-0
14.30 uur Woezik sc ‘t Zand 3-0
14.30 uur Nuenen Trekvogels 1-2
14.30 uur FC Gelre Rigtersbleek 2-1
9 26 november 2017
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur Prinses Irene Trekvogels 0-4
12.30 uur Rigtersbleek sv Venray 1-1
14.00 uur Eldenia Woezik 0-4
14.30 uur Nuenen Buitenveldert VR2 0-3
14.30 uur Bavel FC Gelre zie hier
15.00 uur SVO Fortuna’54 sc ‘t Zand 0-0
10 3 december 2017
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur sv Venray Bavel 2-0
12.30 uur Rigtersbleek SVO Fortuna’54 0-1
14.30 uur Buitenveldert VR2 Trekvogels 2-1
14.30 uur Woezik Nuenen 1-0
14.30 uur sc ‘t Zand Eldenia 2-1
14.30 uur FC Gelre Prinses Irene 2-2
11 10 december 2017
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur Prinses Irene Buitenveldert VR2 AFG
14.30 uur SVO Fortuna’54 Woezik AFG
14.00 uur Eldenia sv Venray AFG
14.30 uur Nuenen FC Gelre AFG
14.30 uur Bavel sc ‘t Zand AFG
14.30 uur Trekvogels Rigtersbleek AFG
9 17 december 2017
Aanvang Thuis Uit Uitslag
14.30 uur Bavel FC Gelre
11 4 februari 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur Prinses Irene Buitenveldert VR2
14.00 uur Eldenia sv Venray
14.30 uur Nuenen FC Gelre
14.30 uur Bavel sc ‘t Zand
14.30 uur Trekvogels Rigtersbleek
14.30 uur SVO Fortuna’54 Woezik
1 18 februari 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur sv Venray Woezik  –
12 25 februari 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur sv Venray Buitenveldert VR2
12.30 uur Rigtersbleek Prinses Irene
14.30 uur SVO Fortuna’54 Bavel
14.00 uur Eldenia Nuenen
14.30 uur Woezik Trekvogels
14.30 uur sc ‘t Zand FC Gelre
13 4 maart 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur Prinses Irene SVO Fortuna’54
14.30 uur Nuenen Rigtersbleek
14.30 uur Bavel Eldenia
14.30 uur Buitenveldert VR2 sc ‘t Zand
14.30 uur Trekvogels sv Venray
14.30 uur FC Gelre Woezik
14 11 maart 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur sv Venray Prinses Irene
12.30 uur Rigtersbleek Eldenia
14.30 uur SVO Fortuna’54 Nuenen
14.30 uur Woezik Bavel
14.30 uur sc ‘t Zand Trekvogels
14.30 uur FC Gelre Buitenveldert VR2
15 18 maart 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur Prinses Irene sc ‘t Zand
14.00 uur Eldenia SVO Fortuna’54
14.30 uur Nuenen sv Venray
14.30 uur Bavel Rigtersbleek
14.30 uur Buitenveldert VR2 Woezik
14.30 uur Trekvogels FC Gelre
16 25 maart 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur sv Venray Rigtersbleek
14.30 uur Buitenveldert VR2 Nuenen
14.30 uur Woezik Eldenia
14.30 uur sc ‘t Zand SVO Fortuna’54
14.30 uur Trekvogels Prinses Irene
14.30 uur FC Gelre Bavel
17 8 april 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur sv Venray FC Gelre
12.30 uur Rigtersbleek Woezik
14.30 uur SVO Fortuna’54 Buitenveldert VR2
14.00 uur Eldenia Prinses Irene
14.30 uur Nuenen sc ‘t Zand
14.30 uur Bavel Trekvogels
18 15 april 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur Prinses Irene Nuenen
14.30 uur Buitenveldert VR2 Bavel
14.30 uur Woezik sv Venray
14.30 uur sc ‘t Zand Rigtersbleek
14.30 uur Trekvogels Eldenia
14.30 uur FC Gelre SVO Fortuna’54
19 22 april 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur Prinses Irene Bavel
12.30 uur Rigtersbleek FC Gelre
14.30 uur SVO Fortuna’54 sv Venray
14.00 uur Eldenia Buitenveldert VR2
14.30 uur Nuenen Trekvogels
14.30 uur sc ‘t Zand Woezik
20 13 mei 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur sv Venray sc ‘t Zand
14.30 uur Bavel Nuenen
14.30 uur Buitenveldert VR2 Rigtersbleek
14.30 uur Woezik Prinses Irene
14.30 uur Trekvogels SVO Fortuna’54
14.30 uur FC Gelre Eldenia
21 20 mei 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
14.30 uur Prinses Irene FC Gelre
14.30 uur SVO Fortuna’54 Rigtersbleek
14.30 uur Eldenia sc ‘t Zand
14.30 uur Nuenen Woezik
14.30 uur Bavel sv Venray
14.30 uur Trekvogels Buitenveldert VR2
22 27 mei 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
14.30 uur sv Venray Eldenia
14.30 uur Rigtersbleek Trekvogels
14.30 uur Buitenveldert VR2 Prinses Irene
14.30 uur Woezik SVO Fortuna’54
14.30 uur sc ‘t Zand Bavel
14.30 uur FC Gelre Nuenen

Stand

# Team GS DPV DPT DS PNT
1 sc ’t Zand (P1) 10 23 5 18 25
2 SVO Fortuna’54 10 21 8 13 24
3 Woezik 9 24 7 17 23
4 Eldenia 10 22 21 1 16
5 Bavel 9 17 10 7 14
6 Trekvogels 10 17 24 -7 11
7 Rigtersbleek 10 19 19 0 10
8 Buitenveldert VR2 10 13 18 -5 10
9 Prinses Irene 10 15 25 -10 10
10 FC Gelre 9 18 20 -2 9
11 sv Venray 8 13 21 -8 6
12 Nuenen 9 4 28 -24 0

Topscorers

Stand periodetitel 1:

# Team GS PNT DPV DPT DS
1 sc ’t Zand (P1) 8 21 21 4 17
2 SVO Fortuna’54 8 20 20 8 12
3 Woezik 7 17 19 7 12
4 Eldenia 8 16 21 15 6
5 Bavel 8 14 17 8 9
6 Rigtersbleek 8 9 18 17 1
7 Prinses Irene 8 9 13 19 -6
8 FC Gelre 8 8 16 18 -2
9 Trekvogels 8 8 12 22 -10
10 Buitenveldert VR2 8 4 8 17 -9
11 sv Venray 6 2 10 20 -10
12 Nuenen 7 0 4 24 -20