Hoofdklasse B Zondag

1 24 september 2017
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.30 uur vv Rigtersbleek sc ‘t Zand 0-2
14.30 uur SVO Fortuna’54 FC Gelre 2-1
14.00 uur vv Eldenia Trekvogels 4-0
14.30 uur RKSV Nuenen Prinses Irene 1-3
14.30 uur Bavel sc Buitenveldert VR2 1-0
2 1 oktober 2017
Aanvang Thuis Uit Uitslag
11.45 uur Prinses Irene vv Eldenia 1-2
14.30 uur sc Buitenveldert VR2 SVO Fortuna’54 0-1
14.30 uur sc Woezik vv Rigtersbleek 3-3
14.30 uur sc ‘t Zand RKSV Nuenen 4-0
12.00 uur Trekvogels Bavel 0-5
14.30 uur FC Gelre sv Venray 6-2
3 8 oktober 2017
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur sv Venray Trekvogels 1-4
12.30 uur vv Rigtersbleek RKSV Nuenen 6-1
14.30 uur vv Eldenia Bavel 1-3
14.00 uur SVO Fortuna’54 Prinses Irene 1-0
14.30 uur sc Woezik FC Gelre 4-0
14.30 uur sc ‘t Zand sc Buitenveldert VR2 4-0
4 15 oktober 2017
Aanvang Thuis Uit Uitslag
11.45 uur Prinses Irene vv Rigtersbleek 1-3
14.30 uur RKSV Nuenen vv Eldenia 0-3
14.30 uur Bavel SVO Fortuna’54 2-2
14.30 uur sc Buitenveldert VR2 sv Venray 3-3
14.30 uur Trekvogels sc Woezik 1-1
14.30 uur FC Gelre sc ‘t Zand 0-1
5 29 oktober 2017
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur sv Venray RKSV Nuenen klik hier
12.30 uur vv Rigtersbleek Bavel 0-0
14.30 uur SVO Fortuna’54 vv Eldenia 6-2
14.30 uur sc Woezik sc Buitenveldert VR2 4-1
14.30 uur sc ‘t Zand Prinses Irene 5-0
14.30 uur FC Gelre Trekvogels 3-3
6 5 november 2017
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur Prinses Irene sv Venray 3-2
14.00 uur vv Eldenia vv Rigtersbleek 6-3
14.30 uur RKSV Nuenen SVO Fortuna’54 0-2
14.30 uur Bavel sc Woezik 0-1
14.30 uur sc Buitenveldert VR2 FC Gelre 2-2
14.30 uur Trekvogels sc ‘t Zand 0-2
7 12 november 2017
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur Prinses Irene sc Woezik 2-3
12.30 uur vv Rigtersbleek sc Buitenveldert VR2 2-2
14.00 uur vv Eldenia FC Gelre 3-2
14.30 uur SVO Fortuna’54 Trekvogels 5-2
14.30 uur RKSV Nuenen Bavel 1-4
14.30 uur sc ‘t Zand sv Venray 3-1
8 19 november 2017
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur sv Venray SVO Fortuna’54 1-1
14.30 uur Bavel Prinses Irene 2-3
14.30 uur sc Buitenveldert VR2 vv Eldenia 0-0
14.30 uur sc Woezik sc ‘t Zand 3-0
14.30 uur RKSV Nuenen Trekvogels 1-2
14.30 uur FC Gelre vv Rigtersbleek 2-1
9 26 november 2017
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur Prinses Irene Trekvogels 0-4
12.30 uur vv Rigtersbleek sv Venray 1-1
14.00 uur vv Eldenia sc Woezik 0-4
14.30 uur RKSV Nuenen sc Buitenveldert VR2 0-3
14.30 uur Bavel FC Gelre zie hier
15.00 uur SVO Fortuna’54 sc ‘t Zand 0-0
10 3 december 2017
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur sv Venray Bavel 2-0
12.30 uur vv Rigtersbleek SVO Fortuna’54 0-1
14.30 uur sc Buitenveldert VR2 Trekvogels 2-1
14.30 uur sc Woezik RKSV Nuenen 1-0
14.30 uur sc ‘t Zand vv Eldenia 2-1
14.30 uur FC Gelre Prinses Irene 2-2
11 10 december 2017
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur Prinses Irene sc Buitenveldert VR2 AFG
14.30 uur SVO Fortuna’54 sc Woezik AFG
14.00 uur vv Eldenia sv Venray AFG
14.30 uur RKSV Nuenen FC Gelre AFG
14.30 uur Bavel sc ‘t Zand AFG
14.30 uur Trekvogels vv Rigtersbleek AFG
9 17 december 2017
Aanvang Thuis Uit Uitslag
14.30 uur Bavel FC Gelre 4-1
11 4 februari 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
11.45 uur Prinses Irene sc Buitenveldert VR2 3-4
14.00 uur vv Eldenia sv Venray 3-0
14.30 uur RKSV Nuenen FC Gelre 1-1
14.30 uur Bavel sc ‘t Zand 1-3
14.30 uur Trekvogels vv Rigtersbleek 2-1
14.30 uur SVO Fortuna’54 sc Woezik 0-1
1 18 februari 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur sv Venray sc Woezik AFG
12 25 februari 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur sv Venray sc Buitenveldert VR2 AFG
12.30 uur vv Rigtersbleek Prinses Irene 3-1
14.00 uur vv Eldenia RKSV Nuenen 5-0
14.30 uur SVO Fortuna’54 Bavel 2-3
14.30 uur sc Woezik Trekvogels AFG
14.30 uur sc ‘t Zand FC Gelre 3-1
13 4 maart 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur Prinses Irene SVO Fortuna’54 0-2
14.30 uur RKSV Nuenen vv Rigtersbleek 0-4
14.30 uur Bavel vv Eldenia AFG
14.30 uur sc Buitenveldert VR2 sc ‘t Zand 1-4
14.30 uur Trekvogels sv Venray 2-0
14.30 uur FC Gelre sc Woezik 1-1
14 11 maart 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur sv Venray Prinses Irene 3-0
12.30 uur vv Rigtersbleek vv Eldenia 2-1
14.30 uur SVO Fortuna’54 RKSV Nuenen 5-1
14.30 uur sc Woezik Bavel 3-1
14.30 uur sc ‘t Zand Trekvogels AFG
14.30 uur FC Gelre sc Buitenveldert VR2 1-2
15 18 maart 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur Prinses Irene sc ‘t Zand 0-4
14.00 uur vv Eldenia SVO Fortuna’54 2-3
14.30 uur RKSV Nuenen sv Venray AFG
14.30 uur Bavel vv Rigtersbleek AFG
14.30 uur sc Buitenveldert VR2 sc Woezik 0-2
14.30 uur Trekvogels FC Gelre 1-1
16 25 maart 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur sv Venray vv Rigtersbleek 1-0
14.30 uur sc Buitenveldert VR2 RKSV Nuenen 7-2
14.30 uur sc Woezik vv Eldenia 3-4
14.30 uur sc ‘t Zand SVO Fortuna’54 1-0
14.30 uur Trekvogels Prinses Irene 1-1
14.30 uur FC Gelre Bavel 1-4
5 1 april 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur sv Venray RKSV Nuenen 3-0
17 8 april 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur sv Venray FC Gelre 2-1
12.30 uur vv Rigtersbleek sc Woezik 2-0
14.00 uur vv Eldenia Prinses Irene 4-2
14.30 uur SVO Fortuna’54 sc Buitenveldert VR2 4-1
14.30 uur RKSV Nuenen sc ‘t Zand 0-6
14.30 uur Bavel Trekvogels 1-1
18 15 april 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur Prinses Irene RKSV Nuenen 3-0
14.30 uur sc Buitenveldert VR2 Bavel 2-2
14.30 uur sc Woezik sv Venray 2-3
14.30 uur sc ‘t Zand vv Rigtersbleek 4-1
14.30 uur Trekvogels vv Eldenia 2-6
14.30 uur FC Gelre SVO Fortuna’54 0-4
19 22 april 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
11.45 uur Prinses Irene Bavel
12.00 uur Trekvogels RKSV Nuenen
12.30 uur vv Rigtersbleek FC Gelre
14.00 uur vv Eldenia sc Buitenveldert VR2
14.30 uur sc ‘t Zand sc Woezik
14.30 uur SVO Fortuna’54 sv Venray
1 29 april 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur sv Venray sc Woezik
13 29 april 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
14.30 uur Bavel vv Eldenia
14 29 april 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
14.30 uur sc ‘t Zand Trekvogels
12 6 mei 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur sv Venray sc Buitenveldert VR2
14.30 uur sc Woezik Trekvogels
15 6 mei 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
14.30 uur Bavel vv Rigtersbleek
15 10 mei 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
14.30 uur RKSV Nuenen sv Venray
20 13 mei 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
12.00 uur sv Venray sc ‘t Zand
14.30 uur Bavel RKSV Nuenen
14.30 uur sc Buitenveldert VR2 vv Rigtersbleek
14.30 uur sc Woezik Prinses Irene
14.30 uur Trekvogels SVO Fortuna’54
14.30 uur FC Gelre vv Eldenia
21 20 mei 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
14.30 uur Prinses Irene FC Gelre
14.30 uur SVO Fortuna’54 vv Rigtersbleek
14.30 uur vv Eldenia sc ‘t Zand
14.30 uur RKSV Nuenen sc Woezik
14.30 uur Bavel sv Venray
14.30 uur Trekvogels sc Buitenveldert VR2
22 27 mei 2018
Aanvang Thuis Uit Uitslag
14.30 uur sv Venray vv Eldenia
14.30 uur vv Rigtersbleek Trekvogels
14.30 uur sc Buitenveldert VR2 Prinses Irene
14.30 uur sc Woezik SVO Fortuna’54
14.30 uur sc ‘t Zand Bavel
14.30 uur FC Gelre RKSV Nuenen

Stand

# Team GS DPV DPT DS PNT
1 sc ’t Zand (P1) 16 48 9 39 46
2 SVO Fortuna’54 17 41 17 24 39
3 Woezik 15 36 18 18 33
4 vv Eldenia 16 47 33 14 31
5 Bavel 15 33 23 10 25
6 vv Rigtersbleek 16 32 28 4 22
7 sv Venray 14 25 29 -4 21
8 Trekvogels 15 26 34 -8 20
9 sc Buitenveldert VR2 16 30 36 -6 20
10 Prinses Irene 17 25 46 -21 14
11 FC Gelre 17 26 42 -16 12
12 RKSV Nuenen 16 8 62 -54 1

Topscorers

Stand periodetitel 1
# Team GS DPV DPT DS PNT
1 sc ’t Zand (P1) 8 21 4 17 21
2 SVO Fortuna’54 8 20 8 12 20
3 sc Woezik 7 19 7 12 17
4 vv Eldenia 8 21 15 6 16
5 Bavel 8 17 8 9 14
6 vv Rigtersbleek 8 18 17 1 9
7 Prinses Irene 8 13 19 -6 9
8 FC Gelre 8 16 18 -2 8
9 sv Venray 7 13 20 -7 5
10 Trekvogels 7 10 21 -11 5
11 sc Buitenveldert VR2 8 8 17 -9 4
12 RKSV Nuenen 7 3 25 -22 0
 –
Stand periodetitel 2
# Team GS DPV DPT DS PNT
1 sc ’t Zand (P1) 6 16 4 12 16
2 sc Woezik 6 12 2 10 16
3 SVO Fortuna’54 7 13 7 6 13
4 sc Buitenveldert VR2 6 12 11 1 12
5 Trekvogels 5 10 4 6 10
6 vv Rigtersbleek 6 11 6 5 10
7 sv Venray 5 6 6 0 7
8 Bavel 5 9 11 -2 6
9 vv Eldenia 6 12 11 1 6
10 FC Gelre 7 8 14 -6 4
11 RKSV Nuenen 6 2 19 -17 1
12 Prinses Irene 7 6 22 -16 1
 –
Stand periodetitel 3
# Team GS DPV DPT DS PNT
1 sc ‘t Zand (P1) 3 11 1 10 9
2 vv Eldenia 3 14 7 7 9
3 sv Venray 3 6 3 3 9
4 SVO Fortuna’54 3 8 2 6 6
5 Bavel 3 7 4 3 5
6 Trekvogels 4 6 9 -3 5
7 sc Buitenveldert VR2 3 10 8 2 4
8 Prinses Irene 3 6 5 1 4
9 Rigtersbleek 3 3 5 -2 3
10 Woezik 3 5 9 -4 0
12 FC Gelre 3 2 10 -8 0
12 RKSV Nuenen 4 3 18 -15 0