Hélène Hendriks weer helemaal terug: "Best wel veel over gezegd"

Hélène Hendriks
Hélène Hendriks Foto: © Pro Shots

Hélène Hendriks is weer wekelijks op televisie te bewonderen, nadat ze lange tijd uit de running was na een rugoperatie. De 45-jarige presentatrice maakt direct kans op een mooie prijs, want ze is samen met Wilfred Genee en Martijn Krabbe genomineerd voor de Televizier-Ring Presentator.

Hendriks is verrast door de nominatie. "Het was een roerig jaar, maar we zijn toch wel doorheen gefietst", vertelt ze voor de camera van RTL Boulevard. "Je doelt er natuurlijk op dat ik eventjes weg was, maar ik ben er weer. Er is best wel veel over gezegd, maar dat is geweest."

De presentatrice won de Televizier-Ring al eens, net als Genee. Ze hoopt dat de ongeneselijk zieke Krabbe met de prijs aan de haal gaat. "Het zou natuurlijk ontzettend mooi zijn, omdat hij die prijs nooit heeft gewonnen. Super dat hij genomineerd is voor presentator, ik gun het hem dat hij die prijs krijgt. Maar een oeuvreprijs zou echt een kers op de taart voor hem zijn", aldus Hendriks.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
17/01
FC Twente V
14:00
Ajax V
zo
18/01
NAC Breda W
12:15
ADO Den Haag V
zo
18/01
PEC Zwolle V
16:45
PSV V
zo
18/01
SC Heerenveen V
16:45
AZ W
zo
18/01
Feyenoord V
16:45
Excelsior Rotterdam W
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 10 25 25
2 FC Twente V 9 21 23
3 PSV V 10 18 22
4 Feyenoord V 10 15 22
5 PEC Zwolle V 10 10 21
6 Utrecht W 9 -4 14
7 AZ W 9 4 12
Bekijk de hele stand