Hélène Hendriks onthult wanneer ze ontmaagd werd: "Op de camping"

Hélène Hendriks
Hélène Hendriks Foto: © Pro Shots

Hélène Hendriks heeft vrijdagavond voor de nodige verbazing gezorgd aan de tafel van Vandaag Inside. Terwijl de heren in een jolige bui herinneringen ophaalden aan hun eigen 'eerste keer', besloot de presentatrice ook een boekje open te doen over haar tienerjaren en haar eerste grote liefde.

Nadat de heren aan tafel hun eigen verhalen hadden gedeeld, richtte Johan Derksen zijn pijlen op de blonde presentatrice. "Heel Nederland is wel benieuwd naar jou", stelde de oud-voetbaljournalist vast. Hendriks bekende dat ze zeventien jaar oud was tijdens haar eerste ervaring. "Heel preuts", reageerde Derksen.

Derksen vroeg zich direct af of haar langdurige partner de gelukkige was. "Was het met Frans?", doelde hij op Frans Vinju. Hendriks schudde vervolgens echter haar hoofd: "Nee, het was met Arturo uit Spanje", verklapt ze. "De onthulling van deze zomerromance kon rekenen op goedkeuring van René van der Gijp, die met een grijns reageerde: "Leuk man."

Hoewel een recente ontmoeting met haar ex-vriendje haar met beide benen op de grond zette, "Ik kwam hem laatst tegen en toen dacht ik: 'Nee, dat kun je niet menen'", was ze als tiener compleet hoteldebotel. "Tijdens mijn vakantie in Spanje was hij mijn alles. Op de camping was Arturo gewoon drie weken de hele wereld voor mij", aldus Hendriks.

Derksen, zoals altijd de nuchterheid zelve, probeerde de romantiek meteen te bagatelliseren. "Vakantieliefdes zijn heel leuk, maar de dag nadat je thuis bent, ben je ze alweer vergeten." Daar was de presentatrice het echter totaal niet mee eens, aangezien het afscheid haar destijds zwaar viel: "Nou, ik was de gehele terugweg aan het janken."

Lees meer:
0 reacties