Groenen en Leuchter helpen PSG naar kwartfinale bekertoernooi

Romée Leuchter bij Paris Saint-Germain
Romée Leuchter bij Paris Saint-Germain Foto: © BSR Agency

Paris Saint-Germain heeft zich zaterdag geplaatst voor de kwartfinales van de Coupe de France. De Parijse club rekende af met Montpellier: 5-0. Drie van die goals kwamen op naam van Romée Leuchter.

De Nederlandse spits opende na iets meer dan een halfuur de score namens PSG. Na de pauze liep de Franse topclub weg van Montpellier. Net voor het uur verdubbelde Jackie Groenen de voorsprong met een schitterend schot waar de goalie van Montpellier geen antwoord op had.

Enkele minuten later viel de 3-0, gemaakt door Merveille Kanjiga. Leuchter vergrootte vervolgens de score met haar tweede treffer, een rake vrije trap. De spits completeerde niet veel later haar hattrick en bepaalde de eindstand op 5-0.

Lees meer:
0 reacties