Fortuna Sittard pikt opnieuw verdedigster op uit Verenigde Staten

Femke Pietersma in haar tijd bij SC Heerenveen
Femke Pietersma in haar tijd bij SC Heerenveen Foto: © BSR Agency

Fortuna Sittard heeft opnieuw een verdedigende versterking mogen verwelkomen. De Limburgers hebben Femke Pietersma aangetrokken.

Pietersma, die werd geboren in Drenthe, begon haar carrière bij Be Quick 1998. Uiteindelijk belandde ze in 2020 bij SC Heerenveen. Een jaar eerder maakte de verdedigster haar debuut namens Oranje O20. In 2022 vertrok Pietersma naar het Amerikaanse Iowa, waar ze ging studeren aan de Iowa State University en uitkwam voor het universiteitsteam, de Cyclones.

Nu keert Pietersma terug op de Nederlandse velden, bij Fortuna Sittard. In Limburg heeft de verdedigster een eenjarig contract getekend.

Doe mee aan het WK-spel van Vrouwenvoetbalnieuws!

Het WK begint op donderdag 11 juni in de Canada, de Verenigde Staten en Mexico. Hoe ver gaat Oranje komen? Doe mee aan het WK-spel van Vrouwenvoetbalnieuws op Scorito!

Lees meer:
0 reacties