FC Utrecht sprak met potentiële speelsters: "Kunnen nu handelen"

FC Utrecht-logo op Stadion Galgenwaard
FC Utrecht-logo op Stadion Galgenwaard Foto: © Pro Shots

FC Utrecht treedt vanaf het volgende seizoen toe tot de Azerion Vrouwen Eredivisie. De club is druk bezig met de opbouw en zo spraken ze al met potentiële speelsters.

"FC Utrecht is een hele brede topsportclub in de samenleving en daar hoort gewoon ook het vrouwenvoetbal bij", legt algemeen directeur van de Domstedelingen Thijs van Es uit. "Het is gemist in Utrecht. Het betekent veel voor onze achterban."

Sinds het faillissement van de vrouwentak van de club is er veel veranderd. Sindsdien is er veel veranderd. "In die tijd werd het door heel veel clubs neergezet als een maatschappelijk initiatief, dat is in deze tijd al helemaal niet meer. Het is gewoon een gelijkwaardige poot die heel snel ontwikkelt en die we dus ook integraal in onze club neerzetten."

"We hebben natuurlijk al een beetje gevoeld wie er beschikbaar zijn en of ze met ons willen werken. We hadden de hand een beetje op de rem omdat we niet zeker wisten of we wel de Eredivisie in zouden gaan. Dat is nu definitief, dus nu kunnen we in het openbaar gaan handelen", aldus Van Es.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
2/04
FC Twente V
12:15
ADO Den Haag V
vr
21/04
ADO Den Haag V
19:30
PSV V
vr
21/04
SC Heerenveen V
19:30
Telstar W
za
22/04
Fortuna Sittard W
19:00
Ajax V
zo
23/04
Excelsior Rotterdam W
12:15
Feyenoord V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 17 45 46
2 FC Twente V 16 71 45
3 Fortuna Sittard W 18 23 35
4 ADO Den Haag V 16 19 26
5 PSV V 17 6 26
6 PEC Zwolle V 17 -4 25
7 Feyenoord V 17 -4 23
Bekijk de hele stand