FC Utrecht aan de bak: "Hopen snel concreet te kunnen worden"

Het logo van FC Utrecht op een vlag
Het logo van FC Utrecht op een vlag Foto: © Orange Pictures

FC Utrecht kreeg deze week groen licht van de KNVB als het gaat om deelname aan de Azerion Vrouwen Eredivisie. Marlou Peeters, manager vrouwenvoetbal, is al druk bezig met de samenstelling van de ploeg.

"We zijn al zeker anderhalf jaar met de herstart van de vrouwentak bezig. We zijn voorbereid met ons netwerk, met onze scouting. We hebben speelsters en trainers in kaart gebracht, er zijn lijstjes gemaakt. Nu hopen we zo snel mogelijk concreet te kunnen worden", zegt de voormalig voetbalster in gesprek met de NOS. Bij FC Utrecht gaat de vrouwentak gelijkwaardig worden aan die van de mannen.

"Destijds vielen de vrouwen nog onder een maatschappelijke stichting", legt algemeen directeur Thijs van Es uit. "Nu zien we het als een serieuze uitbreiding van ons topsportbedrijf." Peeters vult aan: "Dat betekent dat ons marketingteam net zo goed bezig is voor het mannenteam als het vrouwenteam, en hetzelfde geldt voor de sales- en de scoutafdeling. We hebben zelfs al meiden die tussen de jongens meetrainen. Alles is integraal en daarmee vertellen we een uniek verhaal."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
2/04
FC Twente V
12:15
ADO Den Haag V
vr
21/04
ADO Den Haag V
19:30
PSV V
vr
21/04
SC Heerenveen V
19:30
Telstar W
za
22/04
Fortuna Sittard W
19:00
Ajax V
zo
23/04
Excelsior Rotterdam W
12:15
Feyenoord V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 17 45 46
2 FC Twente V 16 71 45
3 Fortuna Sittard W 18 23 35
4 ADO Den Haag V 16 19 26
5 PSV V 17 6 26
6 PEC Zwolle V 17 -4 25
7 Feyenoord V 17 -4 23
Bekijk de hele stand