FC Twente verlengt met aanvalster: "Weer om de prijzen spelen"

Elena Dhont verlengt haar contract
Elena Dhont verlengt haar contract Foto: © FC Twente Media

Elena Dhont blijft nog een extra jaar verbonden aan FC Twente. De 25-jarige Belgische aanvalster heeft een fit seizoen achter de rug en wil nu doorpakken.

"Het is fijn om veel minuten te krijgen en daardoor het team te helpen", reageert Dhont op haar contractverlenging op de officiële website van FC Twente. "We gaan weer strijden in de Women's Champions League en we hebben de KNVB beker gewonnen."

"Volgend jaar wil ik met FC Twente weer om de prijzen spelen. Daarnaast wil ik mezelf ontwikkelen en, na mijn blessure, fysiek nog sterker worden. Ik zie me dat bij FC Twente doen", aldus Dhont. Ook technisch manager Rene Roord is blij met de verlenging van de Belgische. "Ik ben blij dat we het contract van Elena hebben kunnen verlengen. Ze heeft zich het afgelopen seizoen na een langdurige blessure echt weer doorontwikkeld. Ze is belangrijk geweest in veel wedstrijden", concludeert hij.

Lees meer:
0 reacties
Laatste reacties
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 20 52 55
2 FC Twente V 20 75 54
3 Fortuna Sittard W 20 22 36
4 PSV V 20 13 35
5 ADO Den Haag V 20 21 32
6 PEC Zwolle V 20 -11 26
7 Feyenoord V 20 -6 24
Bekijk de hele stand