Excelsior treft stuntploeg: "Wij kunnen tegen iedereen scoren"

De TOTO KNVB Beker
De TOTO KNVB Beker Foto: © Orange Pictures

Excelsior neemt het in de achtste finale van de TOTO KNVB Beker op tegen Saestum VR2. Die ploeg mag met recht een ware stuntploeg genoemd worden, want enkele weken geleden schakelden zij Saestum VR1 uit.

Die overwinning was niet onverdiend, zo vindt trainer Edwin Copier. "De intensiteit en manier van aanvliegen van de wedstrijd was uitmuntend. Er was focus, we werkten er hard voor en speelden periodes goed voetbal. Ik vond het indrukwekkend om ze bezig te zien. Hoe langer een voorsprong duurt, hoe lastiger het wordt voor het andere team."

"Die denken: het zal toch niet? Wij kregen juist een shotje extra energie. De overwinning was terecht. Ik las overal dat zij veel speelsters misten, maar wij hadden meer afwezigen", zegt hij tegenover De Nieuwsbode. Met zijn ploeg schakelde Copier vervolgens ook Ter Leede uit.

Zaterdag komt Excelsior op bezoek. "Als wij doen wat wij kunnen doen en de intensiteit en energie brengen, dan kunnen we tegen iedereen scoren", zijn de woorden van Copier.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
19/01
ADO Den Haag V
12:15
Utrecht W
zo
19/01
Ajax V
12:15
AZ W
zo
19/01
Feyenoord V
16:45
SC Heerenveen V
za
25/01
AZ W
14:00
Feyenoord V
za
25/01
ADO Den Haag V
16:30
PSV V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV V 12 29 31
2 Ajax V 11 20 28
3 FC Twente V 11 13 26
4 Utrecht W 11 16 25
5 Feyenoord V 11 15 20
6 AZ W 11 5 17
7 ADO Den Haag V 10 -4 9
Bekijk de hele stand