Eredivisieduel tussen Excelsior en PSV begint later: "Vanwege iftar"

Een bal in de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Een bal in de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie Foto: © Pro Shots

Excelsior en PSV staan donderdagavond tegenover elkaar in de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie. De wedstrijd zou om 18:45 uur beginnen, maar het eerste fluitsignaal is ietwat uitgesteld. Dat heeft te maken met de iftar, zo vertelde Bennett van Fessem.

"De wedstrijd gaat iets later beginnen, vanwege de iftar. Er zijn een aantal gelovige speelsters bij beide partijen, ook binnen het team van de KNVB. En daardoor beginnen we dus later aan deze wedstrijd", zei Van Fessem bij ESPN

De wedstrijd begint enkele minuten later, waardoor er net nog wat gegeten en gedronken kan worden. PSV kan donderdag, bij een zege, de koppositie in de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie overnemen van FC Twente. Excelsior kan bij een overwinning stijgen naar plek tien.

Lees meer:
0 reacties