Engelkes reageert cynisch: "Had liever aan andere kant gestaan"

Ed Engelkes
Ed Engelkes Foto: © BSR Agency

Inessa Kaagman en Ed Engelkes balen ontzettend van de nederlaag van HERA United tegen PEC Zwolle. Kaagman vindt dat haar ploeg de wedstrijd nooit zo uit handen had mogen geven.

"Je komt supergoed op voorsprong. We hebben controle over de wedstrijd en dan moet je die wedstrijd gelijk op slot gooien en hen het gevoel geven dat ze er niet tussen kunnen komen", zegt Kaagman tegenover ESPN. "Dan wordt het uit een corner 1-1 en daarna zijn we het kwijt. Dat we onszelf dan niet makkelijker is gewoon balen."

Engelkes baalde ook flink: "Ik heb na afloop ook gevraagd wat er op de andere velden gebeurde. Daar ben ik tijdens ons duel helemaal niet zo mee bezig. We moeten naar onze eigen ploeg kijken." De journalist stelt dat het onvoorspelbare karakter van gelijktijdige wedstrijden voetbal mooi maakt. Engelkes: "Ik had liever aan de andere kant gestaan." 

Lees meer:
0 reacties