Eelkema kiest voor vervolgstap: "Ik heb altijd de drive gehad"

Atty Eelkema
Atty Eelkema Foto: © Screenshot YouTube FC Groningen

Atty Eelkema ging in de zomer van 2022 aan de slag bij FC Groningen. Komend seizoen kiest de voormalig international voor een vervolgstap in haar trainersloopbaan. 

Ze gaat de cursus VC-4 volgen en zal gaan stagelopen binnen de FC Groningen Opleiding met de intentie om na het afronden van de cursus weer terug te keren bij de Trots van het Noorden.  "Ik heb altijd de drive gehad om de cursus te doen en heb bij FC Groningen kunnen zien dat ik het in me heb de volgende stap als trainer te zetten", vertelt Eelkema in het magazine Word Groter.

Ze gaat verder: "Mijn collega's binnen de FC hebben me ook aangespoord deze cursus te gaan volgen. Ik denk dat ik veel van mijn eigen ervaring kan overbrengen op de jonge meiden die een voetbaldroom hebben. Waarschijnlijk allemaal dezelfde droom die ik ooit had, maar de mogelijkheden zijn tegenwoordig veel groter. Ik was een voetballer die er altijd voor heeft moeten strijden."

"Natuurlijk was ik goed, anders haal je Oranje niet of speel je niet in de Eredivisie, maar ik heb meiden gezien in de jeugd die echt meer talent hadden en het uiteindelijk niet hebben gered. Ik heb mijn plafond bereikt op doorzettingsvermogen, karakter en niet opgeven. Ook heb ik altijd een goed inzicht gehad, snapte het spel. Dat is natuurlijk best handig voor een trainer", denkt Eelkema.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
3/05
Ajax V
14:00
Telstar W
za
3/05
Fortuna Sittard W
14:00
PSV V
za
3/05
SC Heerenveen V
14:00
Utrecht W
za
3/05
PEC Zwolle V
14:00
FC Twente V
za
3/05
AZ W
14:00
ADO Den Haag V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 FC Twente V 20 46 51
2 PSV V 20 41 51
3 Ajax V 20 31 47
4 Utrecht W 20 16 36
5 Feyenoord V 20 20 35
6 AZ W 20 10 35
7 Fortuna Sittard W 20 -18 19
Bekijk de hele stand