Duitsland in 'partyhotel' tijdens EK: "Heetste nachtclub van Zürich"

Giulia Gwinn
Giulia Gwinn Foto: © BSR Agency

De Duitse ploeg verblijft tijdens het EK in een prominent feesthotel in Zwitserland. Onze oosterburen hebben hotel 'Five' in Zürich toegewezen gekregen door de UEFA en op de bovenste verdieping van het vijfsterrenhotel zit een discotheek.

Het penthouse van het hotel wordt daarnaast omschreven als 'de heetste nachtclub' van Zürich. Bij het zwembad staat ook nog een dj, die voortdurend muziek draait. Volgens Bild was het hotel niet de eerste keuze van de Duitsland. De bond heeft twee verdiepingen van 'Five' gereserveerd en daarnaast worden de normale activiteiten in het hotel voortgezet. Desondanks is bondscoach Christian Wück wel tevreden.

"Hier hebben we zowel rust als ontspanning", wordt de coach geciteerd op een persconferentie. "Direct naast het hotel ligt een bos, met prachtige koeienweiden, precies zoals je je Zwitserland voorstelt. Maar we zijn ook binnen vijf minuten in de stad. Dat is belangrijk voor de speelsters om wat afleiding te krijgen."

Captain Giulia Gwinn was niet op de hoogte dat er een disco in het hotel zat. "Dat verbaast me eigenlijk. Maar we hebben een eigen terrein en van de rest zien we niet veel. We kunnen ons in alle rust voorbereiden op de wedstrijden en trainingen."

Voor Duitsland begint het EK vrijdagavond met een wedstrijd tegen Polen.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
6/09
SC Heerenveen V
14:00
FC Twente V
za
6/09
PSV V
14:00
Excelsior Rotterdam W
za
6/09
Ajax V
14:00
ADO Den Haag V
zo
7/09
NAC Breda W
12:15
Feyenoord V
zo
7/09
AZ W
16:45
Telstar W
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 ADO Den Haag V 0 0 0
2 Ajax V 0 0 0
3 AZ W 0 0 0
4 Excelsior Rotterdam W 0 0 0
5 FC Twente V 0 0 0
6 Feyenoord V 0 0 0
7 NAC Breda W 0 0 0
Bekijk de hele stand