Dompig vertrekt bij AC Milan: "Een van de zwaarste jaren..."

Chanté-Mary Dompig bij AC Milan
Chanté-Mary Dompig bij AC Milan Foto: © BSR Agency

Chante-Mary Dompig heeft haar vertrek bij AC Milan aangekondigd. De geboren Amsterdamse aanvalster maakte dit bekend via haar sociale mediakanalen. Na vier jaar komt er een einde aan haar periode bij de Italiaanse club.

"Het is moeilijk om onder woorden te brengen hoe ik me voel terwijl ik dit schrijf", begint Dompig. "Het afgelopen jaar was een van de zwaarste jaren van mijn leven. Het heeft me op manieren uitgedaagd die ik nooit had verwacht en heeft me lessen geleerd die ik voor altijd met me mee zal dragen."

Ze vervolgt: "Aan iedereen die aan mijn zijde heeft gestaan, in mij heeft geloofd, naar me heeft gevraagd en mij heeft gesteund op de momenten dat ik dat het meest nodig had: bedankt."

Tot slot: "Aan AC Milan: bedankt voor de kans om dit shirt te mogen dragen. En bedankt voor de lessen die ik heb geleerd!" Waar Dompig haar carrière zal vervolgen, is nog niet bekend.

Lees meer:
0 reacties