Dionne van der Wal over reserverol: "Dat is ontzettend lastig"

Dionne van der Wal
Dionne van der Wal Foto: © BSR Agency

Dionne van der Wal verruilde Ajax afgelopen zomer voor HERA United. Ze ziet dat de Amsterdamse club alles opnieuw moet invullen.

"Alles is nieuw, dat is heel leuk om mee te maken. Je ziet dat iedereen zijn stinkende best doet en we echt aan het groeien zijn", vertelt de doelvrouw in gesprek met de Leeuwarder Courant. Bij Ajax kon alles gekopieerd worden van de mannen, zegt Van der Wal. "Hier zie je dat alles opnieuw ingevuld moet worden, maar het is leuk om onderdeel van dat proces te zijn."

Bij Ajax moest Van der Wal het doen met een reserverol. "Ik heb bij Ajax drie fantastische jaren gehad. Ajax is mijn club en zal altijd in mijn hart blijven, maar het was tijd voor een nieuwe stap", aldus de goalie. "De eerste keeper was heel goed en keepers worden nou eenmaal niet zo snel gewisseld, dus dat was lastig. Ik heb qua opleiding en training wel veel bij Ajax geleerd, maar ik hoop bij HERA meer minuten te kunnen maken."

Bij HERA United kent ze concurrentie van Kelly Steen. "Ik heb de afgelopen jaren natuurlijk weinig gespeeld en Kelly keept wekelijks, dus dat is ontzettend lastig. Aan mij de taak om volle bak de druk erop te houden en gas te geven en dan is het nog even geduld hebben", besluit Van der Wal.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
18/01
NAC Breda W
12:15
ADO Den Haag V
zo
18/01
PEC Zwolle V
16:45
PSV V
zo
18/01
SC Heerenveen V
16:45
AZ W
zo
18/01
Feyenoord V
16:45
Excelsior Rotterdam W
zo
18/01
Utrecht W
16:45
HERA
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 10 25 25
2 FC Twente V 9 21 23
3 PSV V 10 18 22
4 Feyenoord V 10 15 22
5 PEC Zwolle V 10 10 21
6 Utrecht W 9 -4 14
7 AZ W 9 4 12
Bekijk de hele stand