Dekker vol lof: "Heeft iets wat maar weinig speelsters hebben"

Corina Dekker is blij na de Super Cup-winst van FC Twente
Corina Dekker is blij na de Super Cup-winst van FC Twente Foto: © Pro Shots

FC Twente is het nieuwe seizoen uitstekend begonnen, met zes officiële zeges op rij. Bij de Tukkers is Sophie Proost een van de uitblinkers. De 18-jarige middenveldster annex aanvalster scoorde tegen Rode Ster Belgrado, Breidablik, SC Heerenveen en GKS Katowice.

Onder Corina Dekker is Proost basisspeelster. De coach geniet volop van de jonge Hilversumse. "Het is heerlijk om naar haar te kijken", zegt Dekker in gesprek met Tubantia. "Ze is zo onbevangen, zo vrij aan de bal. Maar ook ontzettend explosief. Alles gaat met 180 kilometer per uur naar voren."

"Ik zie in Sophie een ontzettend wapen. Ze heeft iets wat maar weinig speelsters hebben", is de FC Twente-coach lovend. Aan de hand van onder meer Proost plaatste FC Twente zich voor de hoofdfase van de UEFA Women's Champions League. "We mogen superblij zijn dat we de Champions League hebben gehaald. Over twee wedstrijden hebben we goed voetbal laten zien. Ik ben heel trots op de meiden", aldus Dekker.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
25/01
PSV V
12:15
Utrecht W
zo
25/01
AZ W
16:45
FC Twente V
zo
25/01
ADO Den Haag V
16:45
Ajax V
zo
25/01
Excelsior Rotterdam W
16:45
SC Heerenveen V
zo
25/01
NAC Breda W
16:45
PEC Zwolle V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 11 25 26
2 PSV V 11 20 25
3 Feyenoord V 11 16 25
4 FC Twente V 10 21 24
5 PEC Zwolle V 11 8 21
6 Utrecht W 10 -4 15
7 AZ W 10 3 12
Bekijk de hele stand