De Jong legt uit: "Veurink heeft een eigen manier van werken"

Nigel de Jong kijkt naar een training van de OranjeLeeuwinnen
Nigel de Jong kijkt naar een training van de OranjeLeeuwinnen Foto: © BSR Agency

De OranjeLeeuwinnen kenden een teleurstellend EK. De ploeg werd in Zwitserland al in de groepsfase uitgeschakeld, na harde nederlagen tegen Engeland en Frankrijk. Toch heeft Nigel de Jong alle vertrouwen in de toekomst van Oranje.

"We hebben genoeg potentieel om mee te blijven doen in de wereldtop", zegt de directeur topvoetbal van de KNVB in gesprek met de NOS. "Als op zo'n EK niks loopt, valt alles ook de andere kant op", merkt de oud-voetballer op. Onder Arjan Veurink beginnen de OranjeLeeuwinnen aan een nieuwe fase. Veurink was de afgelopen jaren actief als assistent van Sarina Wiegman.

Met Engeland won Veurink de afgelopen twee EK's. Onder zijn leiding moet Oranje een frisse start maken. "Hij heeft een eigen manier van werken en daarin proberen we ook te faciliteren. Hij krijgt dus ook zijn eigen staf", aldus De Jong.

Lees meer:
0 reacties