Olympique Lyon wil meer: "Maar dit gaat niet alleen om prijzen"

Michele Kang
Michele Kang Foto: © Pro Shots

Zaterdagavond wordt de UEFA Women's Champions League-finale tussen FC Barcelona en Olympique Lyon gespeeld. Michele Kang is sinds februari eigenaar van de Franse ploeg en is daar bezig met een missie. 

"Ik wil het vrouwenvoetbal verder brengen", zei ze op een persconferentie van Olympique Lyon in februari. "Ik krijg vaak de vraag: Lyon wint al zo veel, wat wil je nog meer? Maar dit gaat niet alleen om prijzen. Dit gaat om het professionaliseren van het vrouwenvoetbal."

Damaris Egurrola is blij met de aanpak van zakenvrouw Kang. "Kang is een zeer ambitieuze vrouw, die dingen goed wil regelen voor voetbalsters. In zeer korte tijd heeft ze veel dingen veranderd, allemaal ten goede", zegt de middenveldster tegenover het Spaanse AS.

De OranjeLeeuwin waardeert het dat Kang zo betrokken is: "Het voelen van die verbondenheid, zeker omdat ze een vrouw is met veel macht, helpt ons ook en geeft het gevoel dat het serieus wordt aangepakt."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
19/04
Fortuna Sittard W
14:00
Telstar W
za
19/04
ADO Den Haag V
16:30
PEC Zwolle V
za
19/04
Excelsior Rotterdam W
16:30
AZ W
zo
20/04
PSV V
16:45
SC Heerenveen V
ma
21/04
FC Twente V
12:15
Ajax V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 FC Twente V 19 42 48
2 PSV V 19 37 48
3 Ajax V 19 35 47
4 Feyenoord V 19 21 35
5 Utrecht W 19 15 33
6 AZ W 19 8 32
7 ADO Den Haag V 19 -20 16
Bekijk de hele stand