Celtic-coach blikt vooruit op CL-duels: "Maar dat hebben wij ook"

Elena Sadiku
Elena Sadiku Foto: © BSR Agency

Celtic maakt zich op voor een spannend Champions League-debuut vanavond om 21:00 uur in Glasgow, waar ze het opnemen tegen FC Twente. Onder leiding van coach Elena Sadiku heeft het team hard gewerkt om op dit podium te staan. Ondanks de hoge verwachtingen ligt de focus volledig op de wedstrijd.

"Het maakt niet uit of we tegen Twente, Real Madrid of Chelsea spelen, zij hebben allemaal goede spelers. Maar dat hebben wij ook", zegt Sadiku in de Scottish Daily Mail . Hoewel ze als hoofdcoach in de schijnwerpers staat, benadrukt ze dat het de prestaties van het team zijn die ertoe doen. "Ik ben het gezicht omdat ik de hoofdcoach ben, maar het belangrijkste is wat ze van mij en ons als team vinden."

Sadiku kijkt met enthousiasme naar de wedstrijd. "De opwinding was hoog toen we ons kwalificeerden, maar nu draait alles om de wedstrijd en wat we moeten doen om te winnen. Het wordt spannend, maar ik ben opgewonden." 

Haar familie volgt het debuut op afstand, wat voor extra emoties zorgt: "Ik kan niet wachten om na de wedstrijd een bericht van mijn vader te krijgen en te horen dat hij zichzelf voor 90 minuten voor schut heeft gezet met tranen."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
vr
16/05
ADO Den Haag V
18:45
Fortuna Sittard W
za
17/05
Excelsior Rotterdam W
14:00
Ajax V
za
17/05
FC Twente V
14:00
AZ W
za
17/05
PSV V
14:00
Feyenoord V
za
17/05
Telstar W
14:00
SC Heerenveen V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 FC Twente V 21 49 54
2 PSV V 21 44 54
3 Ajax V 21 33 50
4 Utrecht W 21 17 39
5 Feyenoord V 21 27 38
6 AZ W 21 10 36
7 ADO Den Haag V 21 -19 20
Bekijk de hele stand