Casparij geeft Arsenal compliment: "Pas onze tweede nederlaag"

Kerstin Casparij
Kerstin Casparij Foto: © BSR Agency

Manchester City verloor zondag de kraker tegen Arsenal. In het Emirates Stadium won de ploeg van Renée Slegers met 1-0. De teleurstelling bij Kerstin Casparij was groot, maar de Nederlandse weet dat de knop snel om moet.

"We moeten gewoon positief blijven en ons richten op de volgende wedstrijd", zei Casparij na afloop tegenover het clubkanaal. "Elke wedstrijd is anders. Vorig weekend speelden we een geweldige wedstrijd en dit weekend verliezen we", doelt ze op de eerdere 5-1 zege op Chelsea. "Dat hoort bij het spel, en dat is ook het mooie eraan. We moeten vasthouden aan ons doel, ons soms comfortabel voelen bij ongemak en ons hierdoor niet van de wijs laten brengen richting volgende week."

Vivianne Miedema
Miedema na duel met Arsenal: "Laten we het daar niet over hebben" Lees ook

Casparij deelde ook een compliment uit aan Arsenal. "Het is pas onze tweede nederlaag van het seizoen, en dat is heel zuur. Arsenal deed het goed door ons in bepaalde zones bloot te leggen. We hadden het vooral in de eerste helft moeilijk, in de tweede helft ging het beter, maar dit soort wedstrijden horen ook bij het vak. We hebben een snelle omschakeling naar vrijdag, dus we gaan naar huis, kijken de wedstrijd morgen (maandag, red.) terug en richten ons daarna op vrijdag."

Manchester City speelt vrijdag tegen Leicester City.

Daphne van Domselaar
Van Domselaar terug na blessure: "Daar ben ik heel gelukkig mee" Lees ook
Lees meer:
0 reacties