Carleer zag zwakke plek bij Ajax: "Daar hebben we op geanticipeerd"

Lieske Carleer is blij met de ruime overwinning van FC Twente op Ajax (5-1). De Tukkers kregen veel support van fans tijdens hun thuiswedstrijd. 

"Dit is fantastisch, de fans waren er ook allemaal op deze Paasmaandag. Het was echt een heerlijke sfeer en ik denk dat we ook heerlijk gevoetbald hebben", opent Carleer bij de clubkanalen van FC Twente. "We hebben heel veel omgeschakeld, maar we wisten waren onze kracht ligt en hun valkuilen. Daar hebben we op geanticipeerd en gebruik van gemaakt. We moesten veel omschakelen, maar die van ons gingen er allemaal in."

De Grolsch Veste liet zich horen voor het team. "M'n broers en vriend waren er. Er waren superveel supporters en dat zorgt ook voor een goede sfeer. Ze zongen en we hoorden ze. Er was echt fantastische support vandaag", zegt ze. Ondanks de ruime overwinning op de grote concurrent is het kampioenschap nog lang niet binnen: "Elke wedstrijd is een finale. En even belangrijk. We moeten ze hetzelfde aanvliegen en dan zien we het wel aan het einde."

Lees meer:
0 reacties