Caitlin Dijkstra geniet in NAC Breda-stadion: "Hoe mooi is dat?"

Caitlin Dijkstra in duel met Lea Schüller
Caitlin Dijkstra in duel met Lea Schüller Foto: © BSR Agency

Caitlin Dijkstra maakte vrijdagavond haar rentree bij de OranjeLeeuwinnen. In 'haar' Breda stond de verdedigster in de basis in de Nations League-wedstrijd tegen Duitsland. Dijkstra heeft genoten.

"Het was mooi. Ik ben lang weggeweest, dus dan is het super fijn om te mogen starten en weer terug te zijn met de meiden. Daarvoor doe je het, daarvoor voetbal je. Het is fijn om weer terug te zijn", glunderde de Brabantse na afloop voor de camera van de NOS. Voor Dijkstra was het duel extra bijzonder omdat de wedstrijd werd afgewerkt in het Rat Verlegh Stadion in Breda.

Dijkstra, geboren onder de rook van Breda, zat vroeger regelmatig in het stadion van NAC. "Vorig jaar, tegen Noorwegen, heb ik ook hier in het stadion gespeeld. Dat was de eerste keer, dat was speciaal. Nu blijft het ook speciaal, maar kom je er voor de tweede keer, dus dan ben je een beetje gewend. Hoe mooi is het als je uit Breda komt en dan ook nog in het stadion mag spelen? Dat blijft altijd speciaal en een eer. Zo voelt het nog steeds."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
16/03
Utrecht W
14:30
Ajax V
za
22/03
ADO Den Haag V
14:00
Telstar W
za
22/03
PSV V
16:30
Ajax V
za
22/03
Utrecht W
16:30
AZ W
zo
23/03
FC Twente V
12:15
SC Heerenveen V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 16 33 43
2 PSV V 17 34 42
3 FC Twente V 17 30 42
4 Feyenoord V 17 16 32
5 Utrecht W 16 15 29
6 AZ W 16 7 26
7 SC Heerenveen V 16 -12 15
Bekijk de hele stand