Caitlin Dijkstra blikt vooruit: "Morgen hebben we weer een kans"

Caitlin Dijkstra bij FC Twente
Caitlin Dijkstra bij FC Twente Foto: © BSR Agency

FC Twente gaat woensdagavond op bezoek bij Fortuna Sittard. In Limburg kunnen de Tukkers de negende landstitel in de historie pakken.

Vorige week kreeg FC Twente de eerste kans op het kampioenschap, maar toen werd er gelijkgespeeld tegen FC Utrecht. "We hebben deze week goed gewerkt aan de dingen die minder goed gingen tegen FC Utrecht", vertelt Caitlin Dijkstra op de officiële website van de ploeg uit Enschede. "We moeten geduldiger zijn en ons eigen spel spelen, dat gaan we morgen (woensdag, red.) laten zien."

"We hebben een goede positie voor onszelf gecreëerd voor het kampioenschap en morgen (woensdag, red.) hebben we weer een kans. We zijn goed voorbereid en gaan er heen om te winnen. Dat merk je ook aan de groep, we hebben de volle focus", zo benadrukt de verdedigster. Het treffen tussen FC Twente en Fortuna Sittard begint woensdagavond om 18:45 uur. Het duel is live te zien op ESPN en via de website van de NOS.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
1/03
Fortuna Sittard W
14:00
Ajax V
za
1/03
PEC Zwolle V
16:30
Excelsior Rotterdam W
za
1/03
Telstar W
16:30
Feyenoord V
zo
2/03
PSV V
12:15
Utrecht W
zo
2/03
FC Twente V
16:45
ADO Den Haag V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 14 28 37
2 PSV V 15 30 36
3 FC Twente V 15 20 36
4 Feyenoord V 15 18 29
5 Utrecht W 14 16 28
6 AZ W 14 4 20
7 SC Heerenveen V 15 -8 15
Bekijk de hele stand