Brinkhof na afloop: "Ik heb weinig reden om terug te plagen"

Jim Brinkhof
Jim Brinkhof Foto: © BSR Agency

Voor Jim Brinkhof betekende de wedstrijd gisteren tegen FC Utrecht een weerzien met oude bekenden. Vorig jaar was hij nog hoofdtrainer van Jong FC Utrecht, dit jaar is hij de hoofdtrainer van PEC Zwolle. De wedstrijd werd in eigen stadion door zijn team met 4-0 verloren.  

Na afloop van de 4-0 verloren wedstrijd tegen FC Utrecht moest Jim Brinkhof de hand schudden met een aantal speelsters met wie hij vorig jaar nog werkte. "Er gaan wat appjes heen en weer voorafgaand aan de wedstrijd. We hebben uiteindelijk verloren hè, dus ik heb weinig terug te plagen," lacht de nieuwe trainer van PEC Zwolle. 

"Het mooiste is dat je ze weer ziet en dat je ze met een glimlach kan begroeten hier. Het nadeel is dat je ze na de wedstrijd met een stoïcijns gezicht feliciteert. Dat is jammer, maar zometeen praten we nog wel even bij," concludeert Brinkhof tegenover ESPN.  

 

 

Doe mee aan het WK-spel van Vrouwenvoetbalnieuws!

Het WK begint op donderdag 11 juni in de Canada, de Verenigde Staten en Mexico. Hoe ver gaat Oranje komen? Doe mee aan het WK-spel van Vrouwenvoetbalnieuws op Scorito!

Lees meer:
0 reacties