BREAKING | Renée Slegers langer bij Arsenal: "Ben ontzettend trots"

Renée Slegers
Renée Slegers Foto: © BSR Agency

Renée Slegers heeft haar aflopende contract bij Arsenal verlengd. De 36-jarige coach heeft haar handtekening gezet onder een contract dat loopt tot medio 2029. Dat hebben de Gunners vrijdagochtend bekendgemaakt.

Slegers werd in januari 2025 definitief aangesteld als hoofdcoach bij Arsenal en leidde de Engelse club vier maanden later naar een historische overwinning in de UEFA Women’s Champions League. De Nederlandse is sinds de zomer van 2023 actief bij Arsenal, toen ze als assistent-coach begon.

In oktober 2024 werd ze interim-coach en kende ze een reeks van elf ongeslagen wedstrijden, voordat Slegers definitief werd aangesteld als trainer. "Van het spelen in de academy en het kijken vanaf de tribune toen Arsenal de Champions League won in 2007, tot het meemaken ervan met onze speelsters, staf en supporters afgelopen zomer, ik ben ontzettend trots dat ik deze reis heb mogen delen met Arsenal, een club die zoveel voor mij en voor zoveel mensen betekent", zegt Slegers op de clubwebsite.

"Ik ben blij dat ik een nieuw contract heb getekend, omdat ik geloof dat we samen nog zoveel kunnen bereiken, dit seizoen en in de komende jaren. Ik wil onze supporters bedanken voor de ongelooflijke steun die jullie ons geven, of het nu in het Emirates Stadium, Meadow Park of onderweg is. We horen het, we zien het en we voelen het elke dag", aldus de coach van Arsenal.

Lees meer:
0 reacties