BREAKING: Landelijke competitie indeling 2017/18 is bekend!

Het seizoen 2017/’18 is afgelopen zaterdag formeel van start gegaan en traditioneel worden dan als eerste de indelingen voor het nieuwe seizoen bekendgemaakt.

Op woensdagochtend zijn de 7 landelijke competities in het amateurvoetbal bekend gemaakt, zie hieronder de indeling per voetbaldag.

 

Zaterdagvoetbal
Topklasse A District
1 Barendrecht VR1 West 2
2 Buitenveldert sc. VR1 West 1
3 DTS ’35 Ede VR1 Oost
4 FC Eindhoven (AV) VR1 Zuid 1
5 Jong ADO Den Haag West 2
6 Jong PEC Zwolle VR1 Oost
7 RCL VR1 West 2
8 Saestum VR1 West 1
9 SSS VR1 West 2
10 Ter Leede VR1 West 2
11 VV Alkmaar VR1 West 1
12 Wartburgia asv VR1 West 1
Hoofdklasse A District
1 Be Quick ’28 VR1 Oost
2 FC Rijnvogels VR1 West 2
3 Heerenveense Boys VR1 Noord
4 IJzendijke VR1 Zuid 1
5 Odysseus’91 VR1 West 1
6 Reiger Boys VR1 West 1
7 RVVH VR1 West 2
8 SC Klarenbeek VR1 Oost
9 SteDoCo VR1 Zuid 1
10 Ter Leede VR2 West 2
11 V.V. Heerenveen VR1 Noord
12 VIOD VR1 Noord
1e klasse A District
1 Barendrecht VR2 West 2
2 Be Quick’28 VR2 Oost
3 Berkel VR1 West 2
4 DSS VR1 West 1
5 IJFC VR1 West 1
6 Oranje Nassau VR2 Noord
7 RVVH VR2 West 2
8 Saestum VR2 West 1
9 sc ‘t Gooi VR1 West 1
10 Smerdiek VR1 Zuid 1
11 Sporting’70 VR1 West 1
12 Wartburgia VR2 West 1
1e klasse B District
1 ACV VR1 Noord
2 ASC’62 VR1 Oost
3 AZSV VR1 Oost
4 De Weide VR1 Noord
5 Hollandscheveld VR1 Noord
6 HTC VR1 Oost
7 ONS Boso Sneek VR1 Noord
8 Oranje Nassau VR1 Noord
9 S.C. Stiens VR1 Noord
10 The Knickerbockers VR1 Noord
11 VIOD VR2 Noord
12 Vitesse’63 VR1 Noord
Zondagvoetbal
Hoofdklasse B District
1 Bavel VR1 Zuid 1
2 Buitenveldert sc. VR2 West 1
3 Eldenia VR1 Oost
4 FC Gelre VR1 Oost
5 Prinses Irene VR1 Zuid 2
6 Rigtersbleek VR1 Oost
7 RKSV Nuenen VR1 Zuid 1
8 SC ‘t Zand VR1 Zuid 1
9 SV Venray VR1 Zuid 2
10 SVO Fortuna’54 VR1 Zuid 2
11 Trekvogels VR1 Oost
12 Woezik VR1 Oost
1e klasse C District
1 Alcmaria Victrix VR1 West 1
2 Buitenveldert sv VR3 West 1
3 De Blokkers VR1 West 1
4 De Zweef VR1 Oost
5 FC Berghuizen VR1 Oost
6 Hoogland VR1 West 1
7 Kolping Boys VR1 West 1
8 Maarssen VR1 West 1
9 RKDEO VR1 West 2
10 SDO VR1 West 1
11 VDZ VR1 Oost
12 Victoria Boys VR1 Oost
13 Witkampers VR1 Oost
1e klasse D District
1 Amstenrade VR1 Zuid 2
2 Baronie VR1 Zuid 1
3 Bekkerveld VR1 Zuid 2
4 DSE VR1 Zuid 1
5 DVC’26 VR1 Oost
6 Eldenia VR2 Oost
7 HRC’14 VR1 Zuid 1
8 Nijnsel / TVE Reclame VR1 Zuid 2
9 Nooit Gedacht VR1 Zuid 2
10 OVV’67 VR1 Zuid 1
11 Schijf VR1 Zuid 1
12 Someren VR1 Zuid 2
13 Venlosche Boys VR1 Zuid 2

 

Fotografie: Nienke van der Tak