BREAKING | FC Twente begint met deze elf aan duel met Real Madrid

Het elftal van FC Twente voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen Chelsea
Het elftal van FC Twente voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen Chelsea Foto: © BSR Agency

FC Twente speelt woensdagavond de vierde groepswedstrijd in de UEFA Women's Champions League. De regerend kampioen van Nederland neemt het in De Grolsch Veste op tegen Real Madrid. De wedstrijd begint om 18:45 uur.

Vorige week verloor FC Twente met 7-0 op bezoek in Madrid. Woensdagavond azen de Tukkers op revanche en FC Twente-trainer Joran Pot heeft zojuist zijn opstelling bekendgemaakt voor het treffen in Enschede. Onder de lat houdt hij vast aan Olivia Clark. De verdediging bestaat woensdagavond uit Alieke Tuin, Lieske Carleer, Anna Knol en Leonie Vliek. Op het middenveld voert Pot een wijziging door. Ella Peddemors vervangt Sophie te Brake. Ze krijgt ondersteuning van Kayleigh van Dooren en captain Danique van Ginkel.

Voorin neemt Jaimy Ravensbergen de plek van Peddemors over. Verder kiest Pot voor Nikée van Dijk en Amanda Andradóttir. De wedstrijd tussen Real Madrid en FC Twente begint woensdagavond om 18:45 uur. Het duel is live te volgen via de website van de NOS en via de NOS-app. Ook biedt DAZN een livestream aan om de wedstrijd te kijken.

Opstelling FC Twente: Clark, Tuin, Carleer, Knol, Vliek, Van Dooren, Van Ginkel, Peddemors, Van Dijk, Ravensbergen, Andradóttir

Opstelling Real Madrid: Misa, S. Garcia, Rocío, Lakrar, Carmona, Toletti, Leupolz, Weir, Feller, Bruun, Caicedo

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
22/03
ADO Den Haag V
14:00
Telstar W
za
22/03
PSV V
16:30
Ajax V
za
22/03
Utrecht W
16:30
AZ W
zo
23/03
FC Twente V
12:15
SC Heerenveen V
zo
23/03
PEC Zwolle V
14:30
Feyenoord V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 17 33 44
2 PSV V 17 34 42
3 FC Twente V 17 30 42
4 Feyenoord V 17 16 32
5 Utrecht W 17 15 30
6 AZ W 16 7 26
7 SC Heerenveen V 16 -12 15
Bekijk de hele stand