BREAKING | Enorme zorgen om Liefting: doelvrouw weer bij kennis
De Azerion Vrouwen Eredivisie-wedstrijd tussen Ajax en AZ is stilgelegd. Na tien minuten ging het op De Toekomst gruwelijk mis tussen Femke Liefting en Chasity Grant.
Liefting reageerde op een lange bal op Grant, waarna de twee met elkaar in botsing kwamen. Het bleek al snel mis te zijn met de doelvrouw van AZ. Haar medespeelsters riepen direct om medische hulp, die het veld op kwam rennen. Speelsters van Ajax en AZ gingen vervolgens rondom Liefting staan, om haar af te schermen.
Niet veel later kwamen er twee ambulances het veld van De Toekomst op. Liefting is inmiddels naar het ziekenhuis vervoerd. De wedstrijd is logischerwijs definitief gestaakt.
Update 14:40 uur:
Femke Liefting is bij kennis na de vreselijke botsing met Chasity Grant. Dat meldt AZ via Instagram. "De wedstrijd is definitief gestaakt. Femke Liefting is gelukkig bij kennis. Veel sterkte aan Femke en alle betrokkenen."