Bondscoach Amelink maakt zijn eerste Jong Oranje-selectie bekend

Olivier Amelink
Olivier Amelink Foto: © Orange Pictures

Bondscoach Olivier Amelink heeft dinsdag 21 speelsters opgeroepen voor de selectie van Jong Oranje. De Nederlandse talenten spelen eind oktober twee oefenwedstrijden, tegen Engeland en Zweden. 

Voor Amelink is het zijn debuut als hoofdcoach van Jong Oranje. Hij is sinds deze zomer de trainer van de talenten. Drie speelsters van het Oranje Onder 20 dat vierde werd het op WK in Colombia maken nu de overstap naar Jong Oranje: Emma Frijns, Robine Lacroix en Fleur Stoit.

Dit geldt ook voor een aantal speelsters dat in juli met Oranje Onder 19 tweede werd op het EK: Isa Kardinaal, Daliyah de Klonia, Danique Tolhoek en Karlijn Woons. Jong Oranje neemt het op donderdag 24 oktober in Escharen op tegen Jong Engeland. De aftrap is om 18.00 uur. Daarna speelt Nederland in Falkenberg tegen Jong Zweden. Dat duel wordt gespeeld op maandag 28 oktober en begint om 19.00 uur.

Selectie Jong Oranje:

Van Eijk (Ajax)
Kardinaal (Ajax)
De Klonia (Ajax)
Tolhoek (Ajax)
Woons (AZ)
Auée (Brighton)
Te Brake (FC Twente)
Van Dijk (FC Twente)
Everaerts (FC Twente)
Hulst (FC Twente)
De Jong (FC Twente)
Peddemors (FC Twente) 
De Keijzer (FC Utrecht)
Snellenberg (FC Utrecht)
Alkemade (PSV)
Frijns (PSV)
Hulswit (PSV)
Lacroix (PSV)
Stoit (PSV)
Foederer (Utah Royals FC)
Kalma (VfL Wolfsburg) 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
1/03
Fortuna Sittard W
14:00
Ajax V
za
1/03
PEC Zwolle V
16:30
Excelsior Rotterdam W
za
1/03
Telstar W
16:30
Feyenoord V
zo
2/03
PSV V
12:15
Utrecht W
zo
2/03
FC Twente V
16:45
ADO Den Haag V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 14 28 37
2 PSV V 15 30 36
3 FC Twente V 15 20 36
4 Feyenoord V 15 18 29
5 Utrecht W 14 16 28
6 AZ W 14 4 20
7 SC Heerenveen V 15 -8 15
Bekijk de hele stand