Blijft Van Tol aan bij ADO Den Haag? "Moet snel gehandeld worden"

Sandra van Tol bij ESPN
Sandra van Tol bij ESPN Foto: © Screenshot ESPN

ADO Den Haag staat na het ontslag van Marten Glotzbach onder leiding van Sandra van Tol. Zij is tot aan de winterstop interim-coach. Mandy van den Berg denkt dat de residentieclub er goed aan zou doen om Van Tol definitief de leiding te geven.

"Ik denk dat het wel goed is om Sandra van Tol naar voren te schuiven", zegt de voormalig ADO Den Haag-speelster bij ESPN. "Je weet wat je binnen hebt gehaald als club zijnde. Dit is niet haar eerste seizoen. Ze weet al langere tijd wat er speelt, ook in de kleedkamer. Op een gegeven moment moet je bepaalde beslissingen nemen en knopen doorhakken."

Van den Berg wijst daarbij ook naar de situatie van ADO Den Haag. De ploeg is hekkensluiter in de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie. "In de situatie waarin ADO zit, moet er gewoon heel snel gehandeld worden. Er moeten gewoon punten gepakt worden. Ik denk dat het goed is dat je dan wel iemand voor de groep hebt staan die weet wat er aan de hand is en weet wat er nodig is, dat vooral."

Doe mee aan het WK-spel van Vrouwenvoetbalnieuws!

Het WK begint op donderdag 11 juni in de Canada, de Verenigde Staten en Mexico. Hoe ver gaat Oranje komen? Doe mee aan het WK-spel van Vrouwenvoetbalnieuws op Scorito!

Lees meer:
0 reacties