Bakker over Klassieker: "Dertigduizend? Dat had ik niet verwacht"

Suzanne Bakker
Suzanne Bakker Foto: © Orange Pictures

Ajax neemt het zaterdagmiddag op tegen Feyenoord. Trainer Suzanne Bakker kijkt vol vertrouwen vooruit op de wedstrijd, die in de Johan Cruijff ArenA gespeeld wordt voor meer dan dertigduizend toeschouwers.

"Ik had verwacht op veel kaarten, maar dertigduizend? Dat had ik niet verwacht. Ik heb gehoord dat heel veel voetbalteams komen, die 's ochtends zelf moeten spelen", vertelt de trainer op de website van de club. "Normaal gesproken spelen wij op vrijdagavond. Dat is een laat tijdstip."

Bakker wil winnen voor alle supporters, maar ze weet dat het geen appeltje-eitje wordt. "Zij hebben een team dat de mouwen opstroopt en hard werkt voor elkaar. Wij moeten op een hoog tempo elke keer de vrije speelster zoeken."

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Kijk jij ook alweer uit naar het voetbalweekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in en krijg maar liefst vijf GRATIS (!) weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/12
PSV V
14:00
Ajax V
za
9/12
Feyenoord V
16:30
ADO Den Haag V
zo
10/12
Excelsior Rotterdam W
12:15
SC Heerenveen V
zo
10/12
Utrecht W
12:15
Fortuna Sittard W
zo
10/12
Telstar W
12:15
PEC Zwolle V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 FC Twente V 8 20 24
2 Fortuna Sittard W 9 14 19
3 Ajax V 8 12 19
4 PSV V 10 13 17
5 Utrecht W 10 -4 17
6 PEC Zwolle V 9 3 16
7 ADO Den Haag V 9 4 12
Bekijk de hele stand