Bakker manoeuvreert Ajax in underdogrol: "Wij willen, zij moeten"

Suzanne Bakker
Suzanne Bakker Foto: © Pro Shots

Voetbal Nederland houdt zich vandaag bezig met de vraag: kunnen de dames van Ajax stunten tegen het Engelse Chelsea? Als we naar Ajax-coach Suzanne Bakker luisteren zijn de Amsterdammers namelijk de underdog.

Dat laat de coach wel blijken in gesprek met ESPN. "We kunnen tactisch wel mee, maar op het fysieke vlak is het wel een uitdaging. Ik vind ons wel de underdog. Ze zijn per positie gemiddeld vijf jaar rijker aan internationale ervaring. Chelsea moet, maar wij willen heel graag."

Ajax won eerder dit seizoen al van AS Roma, Bayern München en Paris Saint-Germain. Enorme successen dus, maar tijd om daarvan te genieten heeft Ajax nog niet gehad vertelt keeper Regina van Eijk. "We hebben niet echt tijd om daarbij stil te staan. We beseffen waarschijnlijk pas in de zomervakantie wat we hebben gepresteerd."

Doe mee aan het WK-spel van Vrouwenvoetbalnieuws!

Het WK begint op donderdag 11 juni in de Canada, de Verenigde Staten en Mexico. Hoe ver gaat Oranje komen? Doe mee aan het WK-spel van Vrouwenvoetbalnieuws op Scorito!

Lees meer:
0 reacties