Bakker: "Ajax en de gemeente zijn er samen gewoon niet uitgekomen"

Suzanne Bakker
Suzanne Bakker Foto: © Pro Shots

Ajax-coach Suzanne Bakker baalt dat er uiteindelijk geen publieke huldiging is geweest voor de Amsterdamse ploeg. Het leek erop dat de kampioen van Nederland op het Leidseplein gehuldigd zou worden, maar dat ging uiteindelijk niet door.

"Persoonlijk vind ik het jammer dat de huldiging er niet komt. Ajax en de gemeente zijn er samen gewoon niet uitgekomen", vertelt Bakker bij ESPN. "Er is gisteren (zondag, red.) een gesprek geweest met de voltallige directie, waarin de directie heeft aangegeven dat een aantal dingen beter had gekund."

"Het is een goed gesprek geweest en daarna is de focus op deze wedstrijd gegaan", doelde Bakker op de finale van de Eredivisie Cup. Na die wedstrijd was Ajax overigens wel aanwezig bij een alternatieve huldiging in een club in Amsterdam. Daar werd met familie, vrienden en supporters een feestje gevierd.

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Kijk jij ook alweer uit naar het voetbalweekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in en krijg maar liefst vijf GRATIS (!) weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
vr
6/10
AZ W
19:30
Fortuna Sittard W
vr
6/10
Excelsior Rotterdam W
19:30
FC Twente V
vr
6/10
PEC Zwolle V
19:30
PSV V
za
7/10
Feyenoord V
14:00
Ajax V
zo
8/10
SC Heerenveen V
12:15
ADO Den Haag V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Fortuna Sittard W 3 9 9
2 Utrecht W 3 4 9
3 PSV V 3 9 7
4 FC Twente V 2 9 6
5 Ajax V 2 2 4
6 AZ W 3 -3 4
7 PEC Zwolle V 3 -2 3
Bekijk de hele stand