AZ trekt tweetal speelsters aan: "Klaar voor deze nieuwe uitdaging"

Ginia Caprino in het shirt van VV Alkmaar
Ginia Caprino in het shirt van VV Alkmaar Foto: © Orange Pictures

Floor Spaan en Ginia Caprino zijn de komende seizoenen in het shirt van AZ te bewonderen. Het tweetal maakt de overstap van VV Alkmaar naar stadsgenoot AZ, dat de licentie van VV Alkmaar overneemt.

Spaan en Caprino tekenen bij AZ een contract tot medio 2025. De 20-jarige Spaan speelde eerder bij Telstar en kwam afgelopen seizoen uit voor VV Alkmaar. Namens de Alkmaarders kwam ze tot veertien optredens in de Azerion Vrouwen Eredivisie. "Blij en trots om mijn eerste contract te tekenen. Klaar voor deze nieuwe uitdaging", reageert Spaan via Instagram.

Caprino was de afgelopen jaren speelster van VV Alkmaar. De 20-jarige verdedigster groeide op bij de club en was het afgelopen seizoen een vaste waarde in de ploeg van trainer Mark de Vries, die overigens ook de overstap naar AZ maakt. Caprino kwam tot negentien duels in de competitie.

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Kijk jij ook alweer uit naar het voetbalweekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in en krijg maar liefst vijf GRATIS (!) weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/12
PSV V
14:00
Ajax V
za
9/12
Feyenoord V
16:30
ADO Den Haag V
zo
10/12
Excelsior Rotterdam W
12:15
SC Heerenveen V
zo
10/12
Utrecht W
12:15
Fortuna Sittard W
zo
10/12
Telstar W
12:15
PEC Zwolle V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 FC Twente V 8 20 24
2 Fortuna Sittard W 9 14 19
3 Ajax V 8 12 19
4 PSV V 10 13 17
5 Utrecht W 10 -4 17
6 PEC Zwolle V 9 3 16
7 ADO Den Haag V 9 4 12
Bekijk de hele stand