AZ niet tevreden met punt: "Hebben meer kwaliteit dan PEC Zwolle"
AZ speelde de eerste wedstrijd van 2024 gelijk tegen PEC Zwolle. Trainer van de Alkmaarders, Wouter de Vogel, is niet tevreden met het punt.
AZ staat bij de onderste vier en hoopt op een betere tweede seizoenhelft. "Ik weet hoe goed we kunnen zijn, dat zie ik op elke training. Ik ben overtuigd dat wij meer kwaliteit hebben dan Zwolle. Daarom ben ik niet tevreden met het gelijkspel", baalt De Vogel na afloop bij Noordhollands Dagblad. "De tweede seizoenshelft willen we dominant zijn. Ik ben ervan overtuigd dat die manier van spelen ons resultaten zal opleveren."
Wel is De Vogel heel blij met de Alkmaarse goal, die regelrecht van de trainingen kwam. "Het is heel mooi om te zien dat er momenten uit de training in wedstrijden terugkomen en dat het daadwerkelijk effect heeft", aldus de oefenmeester. "Dat is goed voor het vertrouwen binnen het team."