Arjan Veurink over 'kans': "Dat is voor ons een mooie test"

Arjan Veurink bij Oranje
Arjan Veurink bij Oranje Foto: © Pro Shots

In oktober speelt Oranje twee oefenwedstrijden tegen Polen en Canada. Die duels zijn de eerste interlands onder leiding van Arjan Veurink. 

Oranje speelt op vrijdag 24 oktober een uitwedstrijd tegen Polen. “Polen speelde afgelopen zomer voor het eerst op een EK", vertelt Veurink in gesprek met OnsOranje. "Ze hebben het vrij goed gedaan tegen toplanden als Duitsland en Zweden, en een overwinning geboekt op Denemarken. Het enthousiasme in het land is aangewakkerd en je merkt aan alles dat het Poolse team, en het vrouwenvoetbal in het algemeen in Polen, enorm in ontwikkeling is.”

Op dinsdag 28 oktober staat een thuiswedstrijd tegen Canada op het programma. “Canada is echt een topland. Veel speelsters spelen in de Amerikaanse en Engelse competitie. Het is een fysiek sterke ploeg met veel power. We krijgen niet vaak de kans om tegen dit soort landen, van buiten Europa, te kunnen oefenen dus het is voor ons een mooie test", besluit hij. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
18/01
NAC Breda W
12:15
ADO Den Haag V
zo
18/01
PEC Zwolle V
16:45
PSV V
zo
18/01
SC Heerenveen V
16:45
AZ W
zo
18/01
Feyenoord V
16:45
Excelsior Rotterdam W
zo
18/01
Utrecht W
16:45
HERA
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 10 25 25
2 FC Twente V 9 21 23
3 PSV V 10 18 22
4 Feyenoord V 10 15 22
5 PEC Zwolle V 10 10 21
6 Utrecht W 9 -4 14
7 AZ W 9 4 12
Bekijk de hele stand