Arjan Veurink lyrisch over speelster: "Ze was bijna de oude"

Arjan Veurink
Arjan Veurink Foto: © MTB-Photo

Arjan Veurink is tevreden met wat hij dinsdagavond heeft gezien van de OranjeLeeuwinnen. Vooral de eerste helft tegen Zuid-Korea was goed, zo is het oordeel van de bondscaoch.

"De eerste helft vond ik ons goed spelen. We hebben vier wedstrijden gespeeld en wat je in alle wedstrijden wel gezien hebt, is dat we iets een verval hebben", zegt Veurink bij ESPN over de tweede helft. "Dat is zeker iets wat we meenemen. Ik moet wel zeggen dat ik in de eerste helft wel echt een goed Oranje heb gezien. Veel doelpunten, goede aanvallen opgezet. Daarvan heb ik echt genoten."

Veurink zag dat er tegen Zuid-Korea veel ruimte lag aan de zijkanten. "Op de as van het veld waren er veel speelsters. Dan helpt het dat we een aantal speelsters op het veld hebben staan die de ruimtes heel goed herkennen. En wat natuurlijk enorm helpt, is dat we de kansen die we krijgen, meteen afmaken. Dat was fijn om te zien."

Vivianne Miedema had een hoofdrol, met vier van de vijf goals. "Het was bijna de oude Viev, zou ik willen zeggen", zegt Veurink. "Deze week is voor mij ook een bevestiging dat gezondheid van speelsters ontzettend belangrijk is. Viev had in het begin van de week wat klachten. Dan is dit voor mij een bevestiging dat je daar altijd goed naar moet luisteren. Als je kijkt naar de eerste helft, iedere kans was een doelpunt. Dat was fantastisch."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
17/01
FC Twente V
14:00
Ajax V
zo
18/01
NAC Breda W
12:15
ADO Den Haag V
zo
18/01
PEC Zwolle V
16:45
PSV V
zo
18/01
SC Heerenveen V
16:45
AZ W
zo
18/01
Feyenoord V
16:45
Excelsior Rotterdam W
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax V 10 25 25
2 FC Twente V 9 21 23
3 PSV V 10 18 22
4 Feyenoord V 10 15 22
5 PEC Zwolle V 10 10 21
6 Utrecht W 9 -4 14
7 AZ W 9 4 12
Bekijk de hele stand