Andries Jonker wijst: "Die twee komen wel ver boven de rest uit"

Andries Jonker
Andries Jonker Foto: © Pro Shots

Esmee Brugts won maandagavond de prijs van Johan Cruijff Talent van het Jaar. Andries Jonker, bondscoach van de OranjeLeeuwinnen, had dat wel verwacht.

"Ik heb de keuzemogelijkheden uiteraard gezien. Dan is Esmee Brugts wel een voor de hand liggende", zo zei Jonker voorafgaand aan de Eredivisie Awards voor de camera's van ESPN. "Maar je had ook Wieke Kaptein kunnen kiezen. Die was niet bij de mogelijkheden, omdat zij vorig jaar al Talent van het Jaar was."

"Die twee, met z'n tweeën, komen wel ver boven de rest uit", oordeelt de bondscoach van Oranje. De prijs ging dus uiteindelijk ook naar Brugts, die concurrentie had van Marit Auée, Charlotte Hulst, Danique Noordman en Liz Rijsbergen. De 20-jarige OranjeLeeuwin kreeg niet alleen de award, maar mag ook een Cruyff Court laten aanleggen.

Esmee Brugts in het shirt van FC Barcelona
Esmee Brugts: "Dit is een bevestiging van wat ik aan het doen ben" Lees ook

Feyenoord wint voor 50 (!) keer je inzet!

Feyenoord speelt donderdagavond de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. Unibet heeft een mooie boost bij een overwinning van Feyenoord in De Kuip. Als nieuwe speler bij Unibet krijg jij 50 (!) keer je inzet bij een zege van Feyenoord! Schrijf je hier in claim de UniBoost!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/12
PSV V
14:00
Ajax V
za
9/12
Feyenoord V
16:30
ADO Den Haag V
zo
10/12
Excelsior Rotterdam W
12:15
SC Heerenveen V
zo
10/12
Utrecht W
12:15
Fortuna Sittard W
zo
10/12
Telstar W
12:15
PEC Zwolle V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 FC Twente V 8 20 24
2 Fortuna Sittard W 9 14 19
3 Ajax V 8 12 19
4 PSV V 10 13 17
5 Utrecht W 10 -4 17
6 PEC Zwolle V 9 3 16
7 ADO Den Haag V 9 4 12
Bekijk de hele stand