Alieke Tuin blij na winst op FC Twente: "Ze hebben nog een kans"

Alieke Tuin
Alieke Tuin Foto: © Pro Shots

Alieke Tuin won woensdagavond met 2-0 van FC Twente, de ploeg waar ze volgend jaar actief is. Na afloop verscheen ze voor blij voor de camera van ESPN, ondanks dat ze haar toekomstig werkgever het kampioenschap 'ontnam'.

Tuin is duidelijk in haar woorden. "Je wilt niet dat er iemand kampioen wordt op je veld. Ten tweede hebben we een bekerfinale om naar toe te werken. Ik denk dat iedereen volle bak ging en ervoor gestreden hebben. Voor rust hadden we het lastig om FC Twente onder druk te zetten, na rust lukte het makkelijker. We kregen vertrouwen en de intensiteit werd hoger."

Vervolgens kreeg ze de vraag of het dubbel was om te winnen van de club waar ze na de zomer speelt. Tuin: "Er komt natuurlijk iets bij kijken. Voor mij persoonlijk speel ik bij Fortuna en wil het goed doen, volgend jaar ga ik bij FC Twente mijn best doen. Voor nu is Fortuna mijn club. FC Twente heeft volgende week nog een kans en ik hoop er wel op dat het ze dan wel lukt."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
25/01
AZ W
14:00
Feyenoord V
za
25/01
ADO Den Haag V
16:30
PSV V
za
25/01
Excelsior Rotterdam W
16:30
Telstar W
zo
26/01
SC Heerenveen V
12:15
Fortuna Sittard W
zo
26/01
Utrecht W
12:15
FC Twente V
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV V 12 29 31
2 Ajax V 12 22 31
3 Utrecht W 12 18 28
4 FC Twente V 11 13 26
5 Feyenoord V 12 16 23
6 AZ W 12 3 17
7 ADO Den Haag V 11 -6 9
Bekijk de hele stand