ADO verslaat competitiegenoot, nieuweling per brancard van veld

Floortje Bol
Floortje Bol Foto: © Pro Shots

ADO Den Haag heeft vrijdag de eerste oefenwedstrijd van de voorbereiding afgewerkt. De ploeg van Sjaak Polak won met 1-3 van competitiegenoot FC Utrecht.

Bij ADO Den Haag stonden er vijf nieuwelingen in de basis: Brenda Badenhop, Pia Bosmans, Nikki IJzerman, Tami Groenendijk en Ilse van Walsem. De residentieclub kwam na twintig minuten op voorsprong. Victoria Boerboom knalde een vrije trap binnen: 0-1. Vijf minuten later kreeg ADO Den Haag een flinke domper te verwerken. Nieuweling Van Walsem viel geblesseerd uit en moest per brancard van het veld, zo meldt Haagse Topsport.

FC Utrecht ging op jacht naar de gelijkmaker, maar Badenhop bracht meerdere keren goed redding. Tussendoor sloeg Boerboom nog een keer toe voor ADO Den Haag. Na de pauze waren de grootste mogelijkheden voor FC Utrecht. In de 53e minuut was het ook raak voor de ploeg van Sylvia Smit. De Domstedelingen profiteerden van balverlies en maakten de 1-2.

Uiteindelijk eindigde het duel in 1-3. Floortje Bol tekende voor de derde Haagse treffer.

Lees meer:
0 reacties