Topklasse

zaterdag 3 september 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
1 13:00 Saestum SC Woezik 3-3
1 14:00 RVVH Ter Leede 1-4
1 14:30 Jong Telstar Wartburgia 1-2
1 15:00 DTS Ede Barendrecht 4-1
1 16:30 Buitenveldert RKHVV 4-0
1 17:15 Eldenia Jong ADO Den Haag 1-1
zaterdag 10 september 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
2 13:15 RKHVV Saestum 0-0
2 14:30 Barendrecht Eldenia 0-1
2 14:45 Wartburgia DTS Ede 1-1
2 15:00 Ter Leede Buitenveldert 3-0
2 17:00 SC Woezik RVVH 1-2
2 17:00 Jong ADO Den Haag Jong Telstar 0-2
zaterdag 17 september 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
3 13:00 Saestum Jong ADO Den Haag 2-3
3 14:00 Buitenveldert Barendrecht 1-2
3 14:30 Jong Telstar SC Woezik 1-0
3 14:45 Wartburgia RKHVV 2-3
3 15:00 DTS Ede RVVH 12-1
3 17:15 Eldenia Ter Leede 0-3
zaterdag 24 september 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
4 13:15 RKHVV Jong Telstar 1-4
4 14:00 RVVH Buitenveldert 1-2
4 14:30 Barendrecht Saestum 1-1
4 15:00 Ter Leede DTS Ede 1-1
4 17:00 SC Woezik Eldenia 2-0
4 17:00 Jong ADO Den Haag Wartburgia 1-0
zaterdag 1 oktober 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
5 13:00 Saestum RVVH 3-0
5 13:15 RKHVV SC Woezik 0-1
5 14:30 Jong Telstar DTS Ede 3-2
5 14:45 Wartburgia Ter Leede 2-1
5 17:00 Jong ADO Den Haag Barendrecht 3-0
5 17:15 Eldenia Buitenveldert 0-3
zaterdag 8 oktober 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
6 14:00 RVVH Jong Telstar 0-2
6 14:30 Barendrecht Wartburgia 0-2
6 15:00 Ter Leede RKHVV 8-0
6 15:00 DTS Ede Eldenia 7-0
6 16:30 Buitenveldert Saestum 0-2
6 17:00 SC Woezik Jong ADO Den Haag 1-3
zaterdag 15 oktober 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
7 13:00 Saestum Eldenia 4-1
7 13:15 RKHVV RVVH 2-1
7 14:30 Jong Telstar Ter Leede 1-4
7 14:45 Wartburgia Buitenveldert 1-4
7 17:00 SC Woezik Barendrecht 3-2
7 17:00 Jong ADO Den Haag DTS Ede 4-3
zaterdag 29 oktober 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
8 14:00 RVVH Wartburgia 2-0
8 14:00 Buitenveldert Jong ADO Den Haag 0-2
8 14:30 Barendrecht RKHVV 3-3
8 15:00 Ter Leede SC Woezik 5-1
8 15:00 DTS Ede Saestum 1-2
8 17:15 Eldenia Jong Telstar 1-2
zaterdag 5 november 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
9 13:00 Saestum Ter Leede 2-3
9 14:30 Jong Telstar Barendrecht 1-1
9 14:45 Wartburgia SC Woezik 5-2
9 15:00 DTS Ede Buitenveldert 1-2
9 17:00 Jong ADO Den Haag RKHVV 3-4
9 17:15 Eldenia RVVH 1-1
zaterdag 12 november 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
10 13:15 RKHVV DTS Ede 1-2
10 14:30 Barendrecht RVVH 3-2
10 14:30 Jong Telstar Saestum 1-0
10 14:45 Wartburgia Eldenia 1-3
10 17:00 SC Woezik Buitenveldert 2-7
10 17:00 Jong ADO Den Haag Ter Leede 1-0
zaterdag 26 november 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
11 13:00 Saestum Wartburgia 1-0
11 14:00 RVVH Jong ADO Den Haag 5-3
11 15:00 Ter Leede Barendrecht 1-0
11 15:00 DTS Ede SC Woezik 4-0
11 16:30 Buitenveldert Jong Telstar 2-0
11 17:15 Eldenia RKHVV 4-0
zaterdag 3 december 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
12 13:15 RKHVV Buitenveldert 1-5
12 14:30 Barendrecht DTS Ede 5-3
12 14:45 Wartburgia Jong Telstar 3-2
12 15:00 Ter Leede RVVH 1-0
12 17:00 SC Woezik Saestum 0-0
12 17:00 Jong ADO Den Haag Eldenia 1-0
zaterdag 10 december 2016
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
13 13:00 Saestum RKHVV 3-1
13 14:00 Buitenveldert Ter Leede 1-0
13 14:00 RVVH SC Woezik 3-1
13 14:30 Jong Telstar Jong ADO Den Haag 2-1
13 15:00 DTS Ede Wartburgia 4-4
13 17:15 Eldenia Barendrecht 2-2
zaterdag 11 februari 2017
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
14 13:15 RKHVV Wartburgia 0-2
14 14:00 RVVH DTS Ede 1-0
14 14:30 Barendrecht Buitenveldert 0-2
14 15:00 Ter Leede Eldenia 4-2
14 17:00 SC Woezik Jong Telstar 4-0
14 17:00 Jong ADO Den Haag Saestum 2-0
zaterdag 18 februari 2017
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
15 13:00 Saestum Barendrecht 4-4
15 14:00 Buitenveldert RVVH 4-1
15 14:30 Jong Telstar RKHVV 2-0
15 14:00 Wartburgia Jong ADO Den Haag 0-2
15 15:00 DTS Ede Ter Leede 2-2
15 17:15 Eldenia SC Woezik 2-0
zaterdag 11 maart 2017
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
16 13:15 RKHVV Jong ADO Den Haag 0-3
16 14:00 RVVH Eldenia 3-2
16 14:30 Barendrecht Jong Telstar 2-0
16 15:15 Ter Leede Saestum 3-1
16 16:30 Buitenveldert DTS Ede 2-1
16 17:00 SC Woezik Wartburgia 1-1
zaterdag 18 maart 2017
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
17 13:00 Saestum Buitenveldert 2-3
17 13:15 RKHVV Ter Leede 0-2
17 14:30 Jong Telstar RVVH 4-2
17 14:45 Wartburgia Barendrecht 3-1
17 17:00 Jong ADO Den Haag SC Woezik 3-1
17 17:15 Eldenia DTS Ede 1-3
zaterdag 25 maart 2017
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
18 14:00 RVVH Saestum 1-2
18 14:00 Buitenveldert Eldenia 1-1
18 14:30 Barendrecht Jong ADO Den Haag 2-1
18 15:00 DTS Ede Jong Telstar 2-1
18 15:15 Ter Leede Wartburgia 3-0
18 17:00 SC Woezik RKHVV 2-2
zaterdag 1 april 2017
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
19 13:00 Saestum DTS Ede
19 13:15 RKHVV Barendrecht
19 14:30 Jong Telstar Eldenia
19 14:45 Wartburgia RVVH
19 17:00 SC Woezik Ter Leede
19 17:00 Jong ADO Den Haag Buitenveldert
zaterdag 8 april 2017
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
20 14:00 RVVH RKHVV
20 14:30 Buitenveldert Wartburgia
20 14:30 Barendrecht SC Woezik
20 15:00 Ter Leede Jong Telstar
20 15:00 DTS Ede Jong ADO Den Haag
20 17:15 Eldenia Saestum
zaterdag 29 april 2017
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
21 14:30 Barendrecht Ter Leede
21 14:30 Wartburgia Saestum
21 14:30 SC Woezik DTS Ede
21 14:30 RKHVV Eldenia
21 14:30 Jong ADO Den Haag RVVH
21 14:30 Jong Telstar Buitenveldert
zaterdag 6 mei 2017
Ronde Aanvang Thuis Uit Uitslag
22 14:30 Saestum Jong Telstar
22 14:30 Buitenveldert SC Woezik
22 14:30 RVVH Barendrecht
22 14:30 Ter Leede Jong ADO Den Haag
22 14:30 Eldenia Wartburgia
22 14:30 DTS Ede RKHVV

Stand

Stand zaterdag 25 maart 2017

# Team GS PT DS
1 Ter Leede 18 41 48-15
2 Buitenveldert 18 40 43-20
3 Jong ADO Den Haag 18 37 37-23
4 Jong Telstar 18 31 29-27
5 Saestum 18 26 32-27
6 DTS Ede 18 25 53-32
7 Wartburgia 18 24 29-32
8 Barendrecht 18 20 29-37
9 RVVH 18 19 27-47
10 Eldenia 18 16 22-38
11 SC Woezik 18 16 25-43
12 RKHVV 18 12 18-51

Topscorers

Stand bijgewerkt op zondag 26 maart

Zestien doelpunten

Marianne van der Schoor (DTS Ede)

Elf doelpunten

Wendy Mulder (RVVH)

Tien doelpunten

Cindy Smith (Barendrecht)
Kim Zethof (Ter Leede)
Lieselotte Wels (Buitenveldert)
Willeke Pater (DTS Ede)

Negen doelpunten

Simone van de Weerd (Saestum)
Anna Knol (Jong Telstar)
Chelly Drost (Buitenveldert)

Acht doelpunten

Carolien Filippo (RKHVV)
Annouk Boshuizen (Jong ADO Den Haag)
Larissa Boelders (SC Woezik)
Jill Wilmot, Romy van Beelen, beide Ter Leede
Cherise Schelts (Jong Telstar)
Gera op den Kelder (DTS Ede)

Zeven doelpunten

Kitty Susan (Ter Leede)
Catja Suurmeijer (Wartburgia)
Roxanne Koopman (Buitenveldert)
Jaimy Ravensbergen (Jong ADO Den Haag)
Priscilla de Vos (Ter Leede)

Zes doelpunten

Eefje van den Nieuwenhof (Eldenia)
Chasity Grant (Jong ADO Den Haag)
Charelle Cobussen, Cynthia Hartendorf, beide SC Woezik

Vijf doelpunten

Sylvia Smit, Eveline Zech, beide DTS Ede
Kimberley Vermeij (Ter Leede)

Vier doelpunten

Sanne van Beek, Lizzy Bermudez, Lorraine Prade, allen Buitenveldert
Jorinda Schuit, Demi Hemelaar, beide Wartburgia
Danielle Vermeulen, Anoek Blankespoor, beide DTS Ede
Suzanne Tullemans (Saestum)
Sharona Versluis (Barendrecht)
Anne-fleur Duppen (Jong Telstar)
Yvon van Weert (RKHVV)

Drie doelpunten

Lisanne Hogeveen, Joniek Bonnes, beide Saestum
Robin Beemsterboer (Jong Telstar)
Mireille Eilander, Eline Keet, Felice Hermans, allen Wartburgia
Suus Daniëls (RKHVV)
Vieve Wenting, Nicky Hendriks, Manouk Paulus, Lindsay Gabriel, allen Eldenia
Manuela Grootenboer, Jaline Hoek, Shayenne Ledes, allen RVVH
Stephanie Valk, Jennifer Oliveira, beide Barendrecht
Rosalyn van den Dussen, Romy Speelman, beide ADO Den Haag

Twee doelpunten

Arlette Almeida, Daphne Troost, Chamba Rimon, allen Barendrecht
Bodine van Dijk (Eldenia)
Annemarie Star, Nikki de Roest, beide RVVH
Ismay van der Mark, Milou Stoots, beide SC Woezik
Melanie van Walstijn, Danique van der Wal, Laura Klok, allen Saestum
Marinthe Louwe, Michelle de Heer, beide Wartburgia
Frederique Nieuwland, Shanique Dessing, beide Jong ADO Den Haag
Laura Kelderman (Buitenveldert)
Julie Hendriks (Ter Leede)
Chloë Bruning (Jong Telstar)

Een doelpunt

Linde Veefkind, Clara van Ardenne, Fenna Maarse, Suzanne, Marijn Nijland, Moisa Verkuijl, Carlijn Hartsema, Jolet Lommen, allen Saestum
Celine Bruens, Alyssa Dijkstra, Lisanne van Gelder, allen RVVH
Daphne van Kruistum (Ter Leede)
Loes van Loon (SC Woezik)
Loïs van Daalen, Amy Bos, Kelly de Poel, allen RKHVV
Lenie Mendes, Maly Breed, Jolina Amani, allen Barendrecht
Joy Kalmeijer, Suzanne van Zijl, Amber Wuring, allen Jong Telstar
Sophie Lakmaker, Mandy de Boer, Frédérique Bonink, allen Buitenveldert
Joëlle de Bondt (DTS Ede)
Laura Brafine, Jessie van Leeuwen, Marthe van Erk, Lindsey Keizerweerd, Michelle Vrielink, allen Jong ADO Den Haag
Larissa Visser, Maud Sakbal, beide Eldenia
Sue-ranie Hok A Hin (Wartburgia)