Topklasse

zaterdag 3 september 2016
RondeAanvangThuisUitUitslag
113:00SaestumSC Woezik3-3
114:00RVVHTer Leede1-4
114:30Jong TelstarWartburgia1-2
115:00DTS EdeBarendrecht4-1
116:30BuitenveldertRKHVV4-0
117:15EldeniaJong ADO Den Haag1-1
zaterdag 10 september 2016
RondeAanvangThuisUitUitslag
213:15RKHVVSaestum0-0
214:30BarendrechtEldenia0-1
214:45WartburgiaDTS Ede1-1
215:00Ter LeedeBuitenveldert3-0
217:00SC WoezikRVVH1-2
217:00Jong ADO Den HaagJong Telstar0-2
zaterdag 17 september 2016
RondeAanvangThuisUitUitslag
313:00SaestumJong ADO Den Haag2-3
314:00BuitenveldertBarendrecht1-2
314:30Jong TelstarSC Woezik1-0
314:45WartburgiaRKHVV2-3
315:00DTS EdeRVVH12-1
317:15EldeniaTer Leede0-3
zaterdag 24 september 2016
RondeAanvangThuisUitUitslag
413:15RKHVVJong Telstar1-4
414:00RVVHBuitenveldert1-2
414:30BarendrechtSaestum1-1
415:00Ter LeedeDTS Ede1-1
417:00SC WoezikEldenia2-0
417:00Jong ADO Den HaagWartburgia1-0
zaterdag 1 oktober 2016
RondeAanvangThuisUitUitslag
513:00SaestumRVVH3-0
513:15RKHVVSC Woezik0-1
514:30Jong TelstarDTS Ede3-2
514:45WartburgiaTer Leede2-1
517:00Jong ADO Den HaagBarendrecht3-0
517:15EldeniaBuitenveldert0-3
zaterdag 8 oktober 2016
RondeAanvangThuisUitUitslag
614:00RVVHJong Telstar0-2
614:30BarendrechtWartburgia0-2
615:00Ter LeedeRKHVV8-0
615:00DTS EdeEldenia7-0
616:30BuitenveldertSaestum0-2
617:00SC WoezikJong ADO Den Haag1-3
zaterdag 15 oktober 2016
RondeAanvangThuisUitUitslag
713:00SaestumEldenia4-1
713:15RKHVVRVVH2-1
714:30Jong TelstarTer Leede1-4
714:45WartburgiaBuitenveldert1-4
717:00SC WoezikBarendrecht3-2
717:00Jong ADO Den HaagDTS Ede4-3
zaterdag 29 oktober 2016
RondeAanvangThuisUitUitslag
814:00RVVHWartburgia2-0
814:00BuitenveldertJong ADO Den Haag0-2
814:30BarendrechtRKHVV3-3
815:00Ter LeedeSC Woezik5-1
815:00DTS EdeSaestum1-2
817:15EldeniaJong Telstar1-2
zaterdag 5 november 2016
RondeAanvangThuisUitUitslag
913:00SaestumTer Leede2-3
914:30Jong TelstarBarendrecht1-1
914:45WartburgiaSC Woezik5-2
915:00DTS EdeBuitenveldert1-2
917:00Jong ADO Den HaagRKHVV3-4
917:15EldeniaRVVH1-1
zaterdag 12 november 2016
RondeAanvangThuisUitUitslag
1013:15RKHVVDTS Ede1-2
1014:30BarendrechtRVVH3-2
1014:30Jong TelstarSaestum1-0
1014:45WartburgiaEldenia1-3
1017:00SC WoezikBuitenveldert2-7
1017:00Jong ADO Den HaagTer Leede1-0
zaterdag 26 november 2016
RondeAanvangThuisUitUitslag
1113:00SaestumWartburgia1-0
1114:00RVVHJong ADO Den Haag5-3
1115:00Ter LeedeBarendrecht1-0
1115:00DTS EdeSC Woezik4-0
1116:30BuitenveldertJong Telstar2-0
1117:15EldeniaRKHVV4-0
zaterdag 3 december 2016
RondeAanvangThuisUitUitslag
1213:15RKHVVBuitenveldert1-5
1214:30BarendrechtDTS Ede5-3
1214:45WartburgiaJong Telstar3-2
1215:00Ter LeedeRVVH1-0
1217:00SC WoezikSaestum0-0
1217:00Jong ADO Den HaagEldenia1-0
zaterdag 10 december 2016
RondeAanvangThuisUitUitslag
1313:00SaestumRKHVV3-1
1314:00BuitenveldertTer Leede1-0
1314:00RVVHSC Woezik3-1
1314:30Jong TelstarJong ADO Den Haag2-1
1315:00DTS EdeWartburgia4-4
1317:15EldeniaBarendrecht2-2
zaterdag 11 februari 2017
RondeAanvangThuisUitUitslag
1413:15RKHVVWartburgia0-2
1414:00RVVHDTS Ede1-0
1414:30BarendrechtBuitenveldert0-2
1415:00Ter LeedeEldenia4-2
1417:00SC WoezikJong Telstar4-0
1417:00Jong ADO Den HaagSaestum2-0
zaterdag 18 februari 2017
RondeAanvangThuisUitUitslag
1513:00SaestumBarendrecht4-4
1514:00BuitenveldertRVVH4-1
1514:30Jong TelstarRKHVV2-0
1514:00WartburgiaJong ADO Den Haag0-2
1515:00DTS EdeTer Leede2-2
1517:15EldeniaSC Woezik2-0
zaterdag 11 maart 2017
RondeAanvangThuisUitUitslag
1613:15RKHVVJong ADO Den Haag0-3
1614:00RVVHEldenia3-2
1614:30BarendrechtJong Telstar2-0
1615:15Ter LeedeSaestum3-1
1616:30BuitenveldertDTS Ede2-1
1617:00SC WoezikWartburgia1-1
zaterdag 18 maart 2017
RondeAanvangThuisUitUitslag
1713:00SaestumBuitenveldert2-3
1713:15RKHVVTer Leede0-2
1714:30Jong TelstarRVVH4-2
1714:45WartburgiaBarendrecht3-1
1717:00Jong ADO Den HaagSC Woezik3-1
1717:15EldeniaDTS Ede1-3
zaterdag 25 maart 2017
RondeAanvangThuisUitUitslag
1814:00RVVHSaestum1-2
1814:00BuitenveldertEldenia1-1
1814:30BarendrechtJong ADO Den Haag2-1
1815:00DTS EdeJong Telstar2-1
1815:15Ter LeedeWartburgia3-0
1817:00SC WoezikRKHVV2-2
zaterdag 1 april 2017
RondeAanvangThuisUitUitslag
1913:00SaestumDTS Ede0-1
1913:15RKHVVBarendrecht0-2
1914:30Jong TelstarEldenia1-5
1914:45WartburgiaRVVH0-0
1917:00SC WoezikTer Leede0-4
1917:00Jong ADO Den HaagBuitenveldert1-3
zaterdag 8 april 2017
RondeAanvangThuisUitUitslag
2014:00RVVHRKHVV1-0
2014:30BarendrechtSC Woezik1-1
2015:00DTS EdeJong ADO Den Haag0-1
2015:15Ter LeedeJong Telstar3-0
2016:30BuitenveldertWartburgia3-0
2017:15EldeniaSaestum1-3
zaterdag 29 april 2017
RondeAanvangThuisUitUitslag
2114:30BarendrechtTer Leede0-8
2114:30WartburgiaSaestum0-3
2114:30SC WoezikDTS Ede1-3
2114:30RKHVVEldenia0-9
2114:30Jong ADO Den HaagRVVH3-0
2114:30Jong TelstarBuitenveldert0-3
zaterdag 6 mei 2017
RondeAanvangThuisUitUitslag
2214:30SaestumJong Telstar7-1
2214:30BuitenveldertSC Woezik3-0
2214:30RVVHBarendrecht1-3
2214:30Ter LeedeJong ADO Den Haag3-1
2214:30EldeniaWartburgia2-6
2214:30DTS EdeRKHVV4-1

Stand

Eindstand seizoen 2016/2017

#TeamGSPTDS
1Ter Leede225366-16
2Buitenveldert225255-21
3Jong ADO Den Haag224343-29
4Saestum223545-30
5DTS Ede223461-35
6Jong Telstar223131-45
7Wartburgia222835-40
8Barendrecht222735-47
9RVVH222329-53
10Eldenia222239-48
11SC Woezik221727-54
12RKHVV221219-67

Topscorers

Eindstand seizoen 2016/2017

Zestien doelpunten

Marianne van der Schoor (DTS Ede)

Veertien doelpunten

Eefje van den Nieuwenhof (Eldenia)

Dertien doelpunten

Lieselotte Wels (Buitenveldert)
Kim Zethof (Ter Leede)

Twaalf doelpunten

Jill Wilmot (Ter Leede)

Elf doelpunten

Wendy Mulder (RVVH)
Willeke Pater (DTS Ede)
Romy van Beelen (Ter Leede)

Tien doelpunten

Cindy Smith (Barendrecht)
Simone van de Weerd (Saestum)
Chelly Drost (Buitenveldert)
Chasity Grant (Jong ADO Den Haag)

Negen doelpunten

Anna Knol (Jong Telstar)
Roxanne Koopman (Buitenveldert)
Gera op den Kelder (DTS Ede)
Priscilla de Vos (Ter Leede)
Suzanne Tullemans (Saestum)
Catja Suurmeijer (Wartburgia)

Acht doelpunten

Carolien Filippo (RKHVV)
Annouk Boshuizen (Jong ADO Den Haag)
Larissa Boelders (SC Woezik)
Cherise Schelts (Jong Telstar)

Zeven doelpunten

Kitty Susan (Ter Leede)
Jaimy Ravensbergen (Jong ADO Den Haag)
Charelle Cobussen (SC Woezik)
Sanne van Beek (Buitenveldert)

Zes doelpunten

Cynthia Hartendorf (SC Woezik)
Sharona Versluis (Barendrecht)
Kimberley Vermeij (Ter Leede)
Manouk Paulus, Vieve Wenting, beide Eldenia
Sylvia Smit (DTS Ede)
Joniek Bonnes (Saestum)

Vijf doelpunten

Anoek Blankespoor, Eveline Zech, beide DTS Ede
Daphne van Kruistum (Ter Leede)
Manuela Grootenboer (RVVH)
Jorinda Schuit (Wartburgia)

Vier doelpunten

Laura Kelderman, Lizzy Bermudez, Lorraine Prade, allen Buitenveldert
Mireille Eilander, Eline Keet, Demi Hemelaar, allen Wartburgia
Danielle Vermeulen (DTS Ede)
Robin Beemsterboer, Anne-fleur Duppen, beide Jong Telstar
Suus Daniëls, Yvon van Weert, beide RKHVV
Nicky Hendriks (Eldenia)
Laura Klok (Saestum)

Drie doelpunten

Moisa Verkuijl, Lisanne Hogeveen, beide Saestum
Felice Hermans (Wartburgia)
Lindsay Gabriel (Eldenia)
Jaline Hoek, Shayenne Ledes, beide RVVH
Arlette Almeida, Chamba Rimon, Stephanie Valk, Jennifer Oliveira, allen Barendrecht
Frederique Nieuwland, Rosalyn van den Dussen, Romy Speelman, allen ADO Den Haag
Milou Stoots (SC Woezik)

Twee doelpunten

Sheralin Henriques, Daphne Troost, beide Barendrecht
Larissa Visser, Bodine van Dijk, beide Eldenia
Annemarie Star, Nikki de Roest, beide RVVH
Ismay van der Mark (SC Woezik)
Melanie van Walstijn, Danique van der Wal, beide Saestum
Marinthe Louwe, Michelle de Heer, beide Wartburgia
Shanique Dessing (Jong ADO Den Haag)
Julie Hendriks (Ter Leede)
Chloë Bruning (Jong Telstar)
Joëlle de Bondt (DTS Ede)

Een doelpunt

Linde Veefkind, Clara van Ardenne, Fenna Maarse, Suzanne, Marijn Nijland, Carlijn Hartsema, Jolet Lommen, allen Saestum
Celine Bruens, Alyssa Dijkstra, Lisanne van Gelder, allen RVVH
Loes van Loon (SC Woezik)
Loïs van Daalen, Amy Bos, Kelly de Poel, allen RKHVV
Lenie Mendes, Maly Breed, Jolina Amani, allen Barendrecht
Jip van der Nesse, Joy Kalmeijer, Suzanne van Zijl, Amber Wuring, allen Jong Telstar
Maxime Wijnants, Sophie Lakmaker, Mandy de Boer, Frédérique Bonink, allen Buitenveldert
Eline Koster, Laura Brafine, Jessie van Leeuwen, Marthe van Erk, Lindsey Keizerweerd, Michelle Vrielink, allen Jong ADO Den Haag
Ida Danielson, Maud Sakbal, beide Eldenia
Charany de Kraa, Sue-Ranie Hok A Hin, beide Wartburgia
Jade Hensen, Shalisa Leming, Sofie Houba, allen DTS Ede
Daphne in ’t Veld (Ter Leede)